دانلود زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 – بلو سابتايتل

آبان 5, 1401
78 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 زیرنویس فیلم پرستار خوب محصول سال ۲۰۲۲ است که جسیکا چستین و ادی ردمین در نقش دو پرستار بازی می‌کنند که یکی از آنها به دیگری متهم می‌شود که مسئول یک سری از مرگ‌های بیمار است. این فیلم بر اساس کتاب جنایی واقعی به همین نام نوشته چارلز […]

دانلود زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 زیرنویس فیلم پرستار خوب محصول سال ۲۰۲۲ است که جسیکا چستین و ادی ردمین در نقش دو پرستار بازی می‌کنند که یکی از آنها به دیگری متهم می‌شود که مسئول یک سری از مرگ‌های بیمار است. این فیلم بر اساس کتاب جنایی واقعی به همین نام نوشته چارلز گریبر در سال 2013 درباره قاتل زنجیره ای چارلز کالن ساخته شده است. کارگردانی آن را Tobias Lindholm و نویسندگی Krysty Wilson-Cairns بر عهده دارد. در این فیلم همچنین ننامدی آسومغا، کیم دیکنز و نوآ امریش بازی می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 امی، یک پرستار دلسوز و مادر مجرد که با یک بیماری قلبی تهدید کننده زندگی دست و پنجه نرم می کند، با شیفت های شبانه سخت و طاقت فرسا در ICU به محدودیت های جسمی و عاطفی خود کشیده می شود. اما وقتی چارلی کالن، یک پرستار متفکر و همدل، در واحد او شروع به کار می کند، کمک می رسد. در حالی که شب های طولانی را در بیمارستان به اشتراک می گذارند، این دو دوستی قوی و فداکاری پیدا می کنند و برای اولین بار در سال ها، امی واقعاً به آینده او و دختران جوانش ایمان دارد. اما پس از یک سری مرگ مرموز بیمار، تحقیقاتی را آغاز می کند که به چارلی به عنوان مظنون اصلی اشاره می کند، امی مجبور می شود برای کشف حقیقت، زندگی خود و امنیت فرزندانش را به خطر بیندازد.

زیرنویس فیلم The Good Nurse 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Good Nurse 2022 این فیلم در نوامبر 2016 معرفی شد و توبیاس لیندهولم قرار بود کارگردانی کند و کریستی ویلسون-کرنز با اقتباس از کتاب غیرداستانی چارلز گریبر در سال 2013 به نام پرستار خوب: داستان واقعی پزشکی، جنون و قتل، فیلمنامه را نوشت. Lionsgate در ابتدا قرار بود توزیع کند. در آگوست 2018، جسیکا چستین و ادی ردمین برای بازی در این فیلم وارد مذاکره شدند.

دانلود زیرنویس فیلم پرستار خوب 2022 تا فوریه 2020 هیچ پیشرفت دیگری در این فیلم اعلام نشد. چستین و ردمین برای بازی در این فیلم تایید شدند و لاینزگیت دیگر درگیر آن نبود. نتفلیکس برای خرید حقوق پخش جهانی فیلم به مبلغ 25 میلیون دلار وارد مذاکره شد.

زیرنویس فیلم پرستار خوب 2022 در مارس 2021، ننامدی آسومغا به بازیگران اضافه شد و نوح امریش و کیم دیکنز در آوریل به آن پیوستند.  فیلمبرداری در 12 آوریل 2021 در استمفورد، کانکتیکات آغاز شد.

زیرنویس The Good Nurse 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس پرستار خوب 2022 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 78 درصد از 74 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 6.8/10 مثبت هستند. توافق این وب‌سایت می‌گوید: «پرستار خوب با دیالوگ‌های مستهلک و عناصر داستانی غیرواقع‌گرایانه مختل می‌شود، اما این مسائل با کار قوی از یک جفت سرنخ با استعداد جبران می‌شود». امتیاز 64 از 100، بر اساس 28 منتقد، نشان دهنده “بررسی های عموما مطلوب”.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,