دانلود زیرنویس فیلم The French Minister 2013 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
54 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The French Minister 2013 وزیر فرانسوی یک فیلم کمدی فرانسوی به کارگردانی برتراند تاورنیه است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. این فیلم که بر اساس Quai d’Orsay، یک کمیک استریپ از کریستف بلن و آبل لانزاک ساخته شده است، در ابتدا نگاهی کمدی به وزارت امور خارجه فرانسه در زمان دومینیک […]

دانلود زیرنویس فیلم The French Minister 2013 وزیر فرانسوی یک فیلم کمدی فرانسوی به کارگردانی برتراند تاورنیه است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. این فیلم که بر اساس Quai d’Orsay، یک کمیک استریپ از کریستف بلن و آبل لانزاک ساخته شده است، در ابتدا نگاهی کمدی به وزارت امور خارجه فرانسه در زمان دومینیک دو ویلپن دارد، اما با مخالفت فرانسه، با همکاری آلمان، به قلمروی جدی‌تر می‌رود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The French Minister 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The French Minister 2013 پس از فارغ التحصیلی از École Nationale d’administration، که رهبران فرانسه را در بخش های دولتی و خصوصی آموزش می دهد، آرتور ولامینک به عنوان سخنران در وزارت امور خارجه مشغول به کار شد. مشاوران ارشد موجود از یک تازه وارد با استعداد که ممکن است به یک رقیب تبدیل شود، استقبال نمی کنند، اما توانایی های او توسط وزیر و مهمتر از همه، توسط Maupas، مقام شغلی که ریاست بخش را بر عهده دارد، شناسایی می شود.

زیرنویس فیلم The French Minister 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس The French Minister 2013 با این حال، ارائه کلمات مناسب برای وضعیت دائماً در حال تغییر جهان و واکنش‌های دائماً در حال تغییر وزیر کار آسانی نیست. او پیش‌نویس‌های عجولانه‌ای را از مائوپاس و مشاوران ارشد دیگری که آنها را بی ارزش می‌کنند، دریافت می‌کند، اما متوجه می‌شود که نیازهای وزیر تغییر کرده است. فیلم در فوریه 2003 با اجرای مجدد سخنرانی واقعی دومینیک دو ویلپن در شورای امنیت سازمان ملل به پایان می رسد، که در آن او با ادعاهای کالین پاول و دونالد رامسفلد در تضاد بود و مشتاقانه برای خلع سلاح عراق اما نه تهاجم بحث می کرد.

زیرنویس The French Minister 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم وزیر فرانسوی 2013 این فیلم شامل صحنه هایی است که در برلین، نزدیک رایشستاگ، داکار، به عنوان یک کشور افریقایی خیالی، و ساختمان سازمان ملل در نیویورک فیلمبرداری شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,