دانلود زیرنویس فیلم The French Detective 1975 – بلو سابتايتل

آبان 22, 1401
1 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The French Detective 1975 زیرنویس فیلم کارآگاه فرانسوی یک فیلم فرانسوی محصول 1975 به کارگردانی پیر گرانیر-دفر و فیلمنامه فرانسیس وبر از رمان Adieu poulet محصول 1974 است. توسط Raf Vallet. دو نامزدی سزار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و دیگری برای بهترین تدوین دریافت کرد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک […]

دانلود زیرنویس فیلم The French Detective 1975 زیرنویس فیلم کارآگاه فرانسوی یک فیلم فرانسوی محصول 1975 به کارگردانی پیر گرانیر-دفر و فیلمنامه فرانسیس وبر از رمان Adieu poulet محصول 1974 است. توسط Raf Vallet. دو نامزدی سزار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و دیگری برای بهترین تدوین دریافت کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The French Detective 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The French Detective 1975 با وجود عنوان انگلیسی، در حقیقت دو کارآگاه فرانسوی مستقر در روئن هستند. ورجات یک آدامس سالخورده است، در حالی که لفور همکار جوان، بداخلاق و بدبین اوست. این دو کارآگاه در ابتدا خیلی همدیگر را دوست ندارند، اما این تغییر خواهد کرد. ماموریت فعلی آنها دریافت کالا به یک سیاستمدار فاسد است.

زیرنویس فیلم The French Detective 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس The French Detective 1975 در جریان انتخابات بین طرفداران دو تن از نامزدها دعوا می شود. در غوغا اراذل و اوباش سیاسی یک داوطلب مخالف را می کشند و همچنین یک پلیس را می کشند. افسر وقت دارد تا به همکارانش هشدار دهد که قاتل پورتور است، یک اراذل و اوباش معروف که برادرش به نمایندگی از نامزد قانون و نظم لردات مبارزات انتخاباتی می کند. رئیس بازرس Verjeat معتقد است سیاستمداری که اراذل و اوباش را استخدام کرده است به اندازه مرد قاتل گناهکار است.

زیرنویس The French Detective 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کارآگاه فرانسوی 1975 تعقیب پورتور توسط لردات که او از او بیزاری شخصی دارد و هیچ فرصتی را برای تحقیر کردن از دست نمی دهد، مانع می شود. تعقیب لاردات توسط ورجات، اخطاری را از سوی مافوقش دریافت می کند. هنگامی که او در حین خلع سلاح یک گروگان (پدر داوطلب مرده) لردات را شرمنده می کند، به ورجات گفته می شود که او در عرض یک هفته ارتقاء یافته و به پستی خارج از روئن منتقل می شود. این او را از پرونده خارج می کند.

زیرنویس The French Detective 1975 - بلو سابتايتل

زیرنویس کارآگاه فرانسوی 1975 در نتیجه، او پس از آن خود را با زمان بسیار کوتاهی برای گرفتن پورتور می بیند. ورجات مطمئن است که انتقال آتی او به لطف لردات و تماس های پلیس او انجام می شود. او به شکار خود برای غول سرعت می بخشد و با Lefevre، یک طرح پیچیده را برای خرید زمان بیشتر قبل از انتقال طراحی می کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,