دانلود زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 – بلو سابتايتل

مهر 7, 1401
36 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 یک فیلم ترسناک اسلشر اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی راکی ​​ثریا است. این فیلم که توسط استودیو هیت میکر تولید شده است، جسیکا میلا و وینکی ویریاوان را بازی می‌کنند و آخرین قسمت از مجموعه عروسک است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم The Doll […]

دانلود زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 یک فیلم ترسناک اسلشر اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی راکی ​​ثریا است. این فیلم که توسط استودیو هیت میکر تولید شده است، جسیکا میلا و وینکی ویریاوان را بازی می‌کنند و آخرین قسمت از مجموعه عروسک است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 پس از تصادفی که هر دو پدر و مادر تارا (جسیکا میلا) را کشتند، اکنون تارا تنها یک برادر کوچکتر به نام جیان (زیزی زیدان) به عنوان عضوی از خانواده خود دارد. با این حال، این تصادف به جیان آسیب وارد کرد، بنابراین جیان تصمیم گرفت به زندگی خود پایان دهد. تارا بسیار غمگین است و از محیط اطراف کناره گیری می کند و رابطه او با نامزدش آریان (وینکی ویریاوان) تیره تر می شود و باعث می شود برنامه های عروسی آنها به تعویق بیفتد.

تارا که می خواهد خواهرش دوباره زندگی کند، از یک شمن می خواهد تا روح جیان را احضار کند. سرانجام روح جیان توانست در عروسکی به نام بابی زندگی کند. برخلاف عروسک ها به طور کلی، عروسک های بابی می توانند مانند انسان ها حرکت کنند. بنابراین، تارا دوباره برای سازماندهی زندگی بسیار خوشحال و هیجان زده است. در واقع، رابطه تارا با آریان و میکا (مونتسرات گیزل)، دختر آریان از رابطه قبلی، بهبود می یابد. آنها همچنین می توانند برای عروسی خود آماده شوند.

زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Doll 3 2022 جیان – حالا داخل عروسک بابی – همیشه برای تارا شیرین بوده است. با این حال، در یک لحظه، جیان نگرش بسیار متفاوتی نسبت به آریان و میکا نشان داد. جیان در عروسک آرین و میکا را دوست ندارد، بنابراین کارهایی انجام می دهد که زندگی آنها را به خطر می اندازد، مانند تلاش برای آسیب رساندن به آنها تا حد مرگ. جیان این کار را به دلیل نگرانی از این که تارا پس از ازدواج با آریان و نامادری میکا، او را ترک خواهد کرد، انجام می دهد. جیان به طور فزاینده ای از کنترل خارج می شد، زیرا تحت تأثیر انرژی منفی قلمرو مردگان قرار می گرفت. دوست صمیمی تارا، رِر (ماسایو آناستازیا) با تماس با دو روانشناس، لاراس (سارا ویجایانتو) و رینارد (جرمی توماس)، که به تارا دستور می‌دهند که چگونه جیان را متوقف کند، به تارا کمک می‌کند.

زیرنویس فیلم The Doll 3 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم یکی از فیلم های با بالاترین هزینه تولید در اندونزی است. هزینه های تولید به میلیاردها روپیه می رسد، زیرا تجهیزات و اموال مستقیماً از ایالات متحده وارد می شود. این فیلم اولین فیلم اندونزیایی بود که از تکنیک های طراحی و انیمیشن سازی برای عروسک های ساخته شده در بالی استفاده کرد. متخصصان جلوه‌ها و انیماتورها مستقیماً از ایالات متحده و سوئیس وارد می‌شوند.

تجربه های عرفانی که برخی از بازیگران این فیلم تجربه کرده اند. جسیکا میلا اعتراف کرد که وقتی در یک صحنه دیالوگ طولانی با یک عروسک ربات بازی کرد گریه کرد. در همین حال، Winky Wiryawan معتقد است که عروسک‌های مورد استفاده در طول فرآیند فیلم‌برداری می‌توانند موقعیت‌هایی را که در جعبه قرار نمی‌گیرند تغییر دهند.

زیرنویس The Doll 3 2022 - بلو سابتايتل

روند تصویربرداری در پایان فوریه 2020 آغاز شد. با این حال، در نتیجه همه‌گیری کووید-19 در اندونزی، روند تصویربرداری در اواسط مارس 2020 به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. اواسط دسامبر 2020، روند تصویربرداری از سر گرفته شد و در سال 2020 به پایان رسید. اوایل فوریه 2021.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,