دانلود زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 – بلو سابتايتل

مهر 21, 1401
10 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 گرگ نوجوان: فیلم یک فیلم درام و هیجان انگیز آمریکایی به کارگردانی راسل مولکای و نویسندگی جف دیویس است. این فیلم ادامه مجموعه MTV Teen Wolf است و اکثر بازیگران نقش های خود را از جمله تایلر پوزی، کریستال رید، تایلر هوچلین، هالند رودن، کولتون هاینز، شلی […]

دانلود زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 گرگ نوجوان: فیلم یک فیلم درام و هیجان انگیز آمریکایی به کارگردانی راسل مولکای و نویسندگی جف دیویس است. این فیلم ادامه مجموعه MTV Teen Wolf است و اکثر بازیگران نقش های خود را از جمله تایلر پوزی، کریستال رید، تایلر هوچلین، هالند رودن، کولتون هاینز، شلی هنیگ، دیلان اسپریبری، لیندن اشبی، ملیسا پونزیو و جی آر بورن. این داستان گرگینه اسکات مک کال (پوزی) را دنبال می کند که از شهر خود در کالیفرنیا در برابر یک تهدید جدید محافظت می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 یک ماه کامل در بیکن هیلز طلوع می کند و همراه با آن شری وحشتناک ظهور کرده است. گرگ‌ها یک بار دیگر زوزه می‌کشند و خواستار بازگشت بانشی‌ها، ورکویوت‌ها، سگ‌های جهنمی، کیتسون‌ها و هر تغییر شکل دیگری در شب هستند. اما تنها گرگینه‌ای مانند اسکات مک کال، که دیگر نوجوانی نیست و هنوز یک آلفا نیست، می‌تواند هم متحدان جدید را جمع کند و هم دوستان قابل اعتمادی را برای مقابله با دشمنی که می‌تواند قوی‌ترین و مرگبارترین دشمنی است که تا به حال با آن روبرو شده است متحد کند.

زیرنویس فیلم Teen Wolf: The Movie 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Teen Wolf: The Movie 2023 در سپتامبر 2021، اعلام شد که یک فیلم اتحاد مجدد برای مجموعه تلویزیونی Teen Wolf در سال 2011 توسط Paramount+ سفارش داده شده است و جف دیویس به عنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده اجرایی فیلم بازگشته است. اکثر بازیگران اصلی نقش خود را تکرار خواهند کرد، اگرچه دیلن اوبراین، آردن چو و کودی کریستین اعضای بازیگران حاضر به بازگشت نشدند. کارگردان قسمت گرگ نوجوان راسل مولکاهی برای کارگردانی فیلم بازگشت.

زیرنویس Teen Wolf: The Movie 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم گرگ نوجوان: فیلم 2023 در مارس 2022، عکاسی اصلی به طور رسمی آغاز شده بود. فیلمبرداری در 17 مه 2022 به پایان رسید. این فیلم قرار است در 26 ژانویه 2023 در پلتفرم استریم Paramount+ منتشر شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,