دانلود زیرنویس فیلم Splendor 1989 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Splendor 1989 – بلو سابتايتل
شهریور 30, 1401
60 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Splendor 1989  شکوه یک فیلم درام ایتالیایی محصول 1989 به کارگردانی اتوره اسکولا است. جردن (مارچلو ماسترویانی) در شهر کوچکی در ایتالیا یک سینمای سخت به نام اسپلندور را اداره می کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Splendor 1989 فروش کم بلیت به این معنی است که سینما دیگر […]

دانلود زیرنویس فیلم Splendor 1989  شکوه یک فیلم درام ایتالیایی محصول 1989 به کارگردانی اتوره اسکولا است. جردن (مارچلو ماسترویانی) در شهر کوچکی در ایتالیا یک سینمای سخت به نام اسپلندور را اداره می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Splendor 1989 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Splendor 1989 فروش کم بلیت به این معنی است که سینما دیگر یک تجارت قابل دوام نیست و جردن تجربیات خود را در مدیریت اسپلندر، از ورودش به شهر در کودکی با پدرش، منعکس می کند. او در یکی از اجراهایش با دختر شوی فرانسوی شانتال (مارینا ولادی) آشنا می شود و او به عنوان یک راهنما برای او کار می کند.

زیرنویس فیلم Splendor 1989 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Splendor 1989 سینمافیل لوئیجی (ماسیمو ترویسی) بارها در نمایش فیلم Il Sorpasso شرکت می کند تا شانتال را ببیند که با او درگیر شده است و پس از مدت کوتاهی به عنوان پروجکشن برای جردن شروع به کار می کند. حضور در سینما با ظهور تلویزیون کاهش می یابد و جردن به فکر آوردن رقصنده های برهنه برای تلاش برای حل مشکلات مالی خود است.

زیرنویس Splendor 1989 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شکوه در سرتاسر کلیپ هایی از فیلم های نمایش داده شده در سینما مشاهده می شود: متروپلیس، این یک زندگی شگفت انگیز، La Grande Guerra، Amarcord و غیره.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,