دانلود زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 – بلو سابتايتل
مهر 3, 1401
44 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 یک فیلم کمدی رمانتیک هندی به زبان پنجابی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Ksshitij Chaudhary و تهیه‌کنندگی Ankit Vijan، Navdeep Narula و Gurjit Singh است. این فیلم زیر پرچم شرکت Shri Narotam Ji Films Production، Big Bash Producers LLP و Bollywood Heights ساخته شد و گورنام بولار […]

دانلود زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 یک فیلم کمدی رمانتیک هندی به زبان پنجابی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Ksshitij Chaudhary و تهیه‌کنندگی Ankit Vijan، Navdeep Narula و Gurjit Singh است. این فیلم زیر پرچم شرکت Shri Narotam Ji Films Production، Big Bash Producers LLP و Bollywood Heights ساخته شد و گورنام بولار و سارگون مهتا در نقش های اصلی بازی می کنند. در 8 ژوئیه 2022 توسط Zee Studios منتشر شد. این فیلم برای اولین بار در پلتفرم OTT، ZEE5 در 23 سپتامبر 2022 نمایش داده می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 داستان دهه 90 زندگی دو عاشق است که در آرزوی ازدواج، خواستگاری را برای پدر و مادر دختر می فرستند تا از آنها اجازه بگیرند. طبق برنامه زمانی که خواستگار از راه می رسد، دختر به اتحاد بله می گوید. بعداً متوجه می شود که مسابقه پسر دیگری بوده و ناخواسته با او که او نیز در روستای معشوقش زندگی می کند، موافقت کرد. حالا اگر با او ازدواج کند با معشوق سابقش در همان روستا زندگی می کند. دختر نمی تواند به خواستگاری نه بگوید و این دل پسر را می شکند. او برای انتقام به دنبال دختری از روستای دختر برای ازدواج می شود. و بقیه به شیوه ای خنده دار از جمله دعوای بین زوج ها نشان داده شده است

این فیلم در سال 2019 اندکی پس از اکران Surkhi Bindi در آگوست 2019 اعلام شد و عکاسی اصلی در 13 سپتامبر 2019 در Ganganagar، راجستان آغاز شد. به دلیل بیماری همه گیر COVID-19، تولید فیلم برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. در حال حاضر پس از اتمام فیلم برای اکران در ماه جولای برنامه ریزی شده است.

موسیقی متن فیلم توسط Laddi Gill، V RAX Music، Daoud Music و Chet Singh ساخته شده و شعر توسط Gurnam Bhullar نوشته شده است. موسیقی متن در شرکت Zee Music منتشر شده است. اولین آهنگ “سهریان دا پیند آ گایا” در 25 ژوئن 2022 منتشر شد. آهنگ دوم “Jaan War Daa” در 28 ژوئن منتشر شد.

زیرنویس فیلم Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 در 2 ژوئیه 2022 عنوان فیلم از “سهریان دا پیند آ گایا” به “قند کذ لی نی سهریان دا پیند آ گایا” تغییر یافت این فیلم ابتدا برای اکران در 29 می 2020 برنامه ریزی شده بود، اما ، به دلیل همه گیری COVID-19 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. این در 8 ژوئیه 2022 توسط Zee Studios منتشر شد. این فیلم از 23 سپتامبر 2022 برای پخش در Zee5 در دسترس خواهد بود.

زیرنویس Sohreyan Da Pind Aa Gaya 2022 - بلو سابتايتل

نها واشیست به این فیلم 3.5 ستاره از 5 امتیاز داد و از داستان آمبردیپ سینگ قدردانی کرد و نوشت: “ما باید از نویسنده آمبردیپ سینگ به خاطر خطوط هیستریک و مشت ها قدردانی کنیم” و همچنین از کارگردانی Ksshitij Chaudhary قدردانی کرد. Ksshitij Chaudhary به عنوان کاپیتان کشتی نیز در کارگردانی هر سکانس به گونه‌ای کار بزرگی انجام داد که تماشاگران را در صندلی‌های خود به خنده رها می‌کرد. او با تمجید از عملکرد سارگون مهتا و گورنم بولار، نوشت: “به سختی می توان شیمی روی صفحه نمایش آنها را شکست داد.” واشیست از طولانی بودن و پایان فیلم انتقاد کرد و گفت: “پایان آن کمی قابل پیش بینی و در عین حال ناگهانی به نظر می رسید”. او در پایان بررسی برای The Times of India، گفت: “تنها چیزی که باید بگوییم این است که این یک داستان خنده دار عاشقانه و انتقام جویانه است که خنده خوبی به شما می دهد.” از 5 و بازی بازیگران اصلی را ستایش کرد و نوشت: “Gurnam Bhullar و Sargun Meta در شخصیت های خود فوق العاده بودند.” با تمجید از جهتی که نوشتند: «کشیتیج توانسته است مانند یک حرفه ای به هر شخصیت، صحنه و داستانی جهت درست را بدهد». آنها از اوج انتقاد داشتند، زیرا اظهار داشتند: “تنها دلیل کسر یک ستاره اوج ضعیف و پایان فیلم است.” کیدان نتیجه گرفت، “قطعاً تماشای آن برای همه ضروری است. این پروژه ای است که می توانیم آن را یک سرگرم کننده واقعی، سبک در ذهن و بسته ای از شادی بنامیم.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,