دانلود زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 – بلو سابتايتل

آذر 18, 1401
60 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 یک فیلم اکشن درام اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی رودی سودجاروو است. این فیلم با بازی نیکلاس ساپوترا و آریل تاتوم بر اساس شورش های خونین در ستاد فرماندهی تیپ متحرک در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم در تاریخ 18 آگوست 2022 به طور همزمان در […]

دانلود زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 یک فیلم اکشن درام اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی رودی سودجاروو است. این فیلم با بازی نیکلاس ساپوترا و آریل تاتوم بر اساس شورش های خونین در ستاد فرماندهی تیپ متحرک در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم در تاریخ 18 آگوست 2022 به طور همزمان در سینماهای اندونزی نمایش داده می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 آجی (نیکولاس ساپوترا) و نانی (آریل تاتوم) زوجی هستند که با خوشبختی زندگی می کنند. خوشحالی زمانی که متوجه شد نانی باردار است بیشتر شد. هر چه زمان می گذرد، محتوای نانی بیشتر می شود. با این حال، آجی به دلیل شغلش به عنوان افسر پلیس، همیشه نمی تواند نانی را همراهی کند، او باید در صورت نیاز برای انجام وظیفه در حالت آماده باش باشد.

یک روز زندانی بود که توسط زندانیان شکسته شد و شورش بزرگی به راه انداخت. به افسران حمله کردند. آجی و همکارانش بلافاصله برای فرونشاندن این آشفتگی وارد عمل شدند. با این حال، نمی توان بر همه زندانیان غلبه کرد. یک درام افسر گروگان اتفاق می افتد و یکی از مجرمان زندانی به نام لئونگ (Iwa K) است. لئونگ یک جنایتکار بی رحم است که از زخمی کردن افرادی که سر راه او قرار می گیرند، از جمله نیروهای امنیتی، دریغ نمی کند. لئونگ موفق می‌شود اسلحه‌ای را به‌عنوان تهدید استفاده کند. آجی یکی از افسران امنیتی است که او نیز تحت تأثیر خشونت بازداشت شدگان قرار گرفته است. در واقع، یک انفجار به اندازه کافی بزرگ در آن مکان رخ داده بود. بالاخره اتفاقی برای ادجی افتاد که رویای شاد زیستن با نانی را از بین برد.

زیرنویس فیلم Sayap-Sayap Patah 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Sayap-Sayap Patah 2022 فیلم Wings of Broken Wings بر اساس شورش ستاد تیپ متحرک در سال 2018 که منجر به کشته شدن 5 نفر از اعضای گروه 88 شد ساخته شده است. دنی سیرگار، فعال شبکه های اجتماعی و نویسنده، به عنوان تهیه کننده اجرایی این فیلم، امیدوار است که این فاجعه به یادگار بماند. تاریخ.

در این فیلم مونتی تیوا، اریک تیوا و آلیم سودیو به عنوان فیلمنامه نویس حضور دارند و رودی سودجاروو و نیکلاس ساپوترا پس از فیلم چه خبر با عشق؟ (2002).

پوستر رسمی فیلم Wings and Patah که در 23 ژوئن 2022 اکران شد، تاریخ نمایش این فیلم در سینماهای اندونزی را نیز 18 آگوست 2022 اعلام کرد.

زیرنویس Sayap-Sayap Patah 2022 - بلو سابتايتل

ژنرال لیستیو سیگیت پرابوو، رئیس پلیس ملی اندونزی، در 25 آگوست 2022 در بازدید از این فیلم با کنفدراسیون اتحادیه های کارگری اندونزی شرکت کرد. در پی اقدامات رئیس پلیس ملی، تعدادی از مقامات پلیس منطقه از رئیس پلیس منطقه به رئیس پلیس نیز با هم در این بازدید حضور داشتند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,