دانلود زیرنویس فیلم Route 10 2022 – بلو سابتايتل

آبان 16, 1401
44 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Route 10 2022 مریم و ناصر باید در مراسم عروسی پدرشان در ابوظبی شرکت می کردند. فقط چند دقیقه قبل از حرکتشان متوجه می شوند که پروازشان لغو شده است. در این شرایط پدرشان به آنها پیشنهاد داد که راه را بروند. هشت ساعت طول می کشد تا از ریاض به ابوظبی […]

دانلود زیرنویس فیلم Route 10 2022 مریم و ناصر باید در مراسم عروسی پدرشان در ابوظبی شرکت می کردند. فقط چند دقیقه قبل از حرکتشان متوجه می شوند که پروازشان لغو شده است. در این شرایط پدرشان به آنها پیشنهاد داد که راه را بروند. هشت ساعت طول می کشد تا از ریاض به ابوظبی برسند، پس چمدان های خود را برداشتند و با ماشین سفر خود را آغاز کردند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Route 10 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Route 10 2022 آنها در آغاز سفر جاده ای خود با یک محل حادثه مواجه شدند و برای سلامتی افراد درگیر دعا کردند. بعداً مشاهده می شود که ناصر در رانندگی خود بی احتیاط می کند، زیرا اغلب می توان دید که به جای نگاه کردن به جاده در تلفن خود می چرخد. این باعث لرزش شد که همین چند لحظه پیش در حال بحث و گفتگو بودند که مردم چگونه بی احتیاطی رانندگی می کنند و حالا ناصر پا به پای آنها می رود.

مریم و ناصر با یک جیپ سفید رنگ مواجه شدند که احتمالاً موتور آن مشکل داشت. ناصر به جای کمک به راننده، به او طعنه زد و وانمود کرد که برای کمک می آیند. غریبه دلخور شد و دیوانه وار آنها را تعقیب کرد. او بارها به ماشین آنها ضربه زد، کفش های ناصر را هنگام توقف در پمپ بنزین دزدید، پشت ماشین آنها نوشت گناهکار، و حتی عقرب را در ماشین جا گذاشت.

دانلود زیرنویس فیلم مسیر 10 2022 این دو نفر به افراد مختلفی فکر کردند که ممکن است پشت این اقدام باشند و در چهار نام به نتیجه رسیدند. آنها حتی از پلیس کمک خواستند، اما مرد غریبه با ماشینش از روی افسری که قصد داشت وسیله نقلیه او را متوقف کند، رد کرد. صحنه های وحشتناک زیادی وجود داشت که در آنها نمی شد مطمئن شد که خواهر و برادر زنده می مانند یا نه.

زیرنویس فیلم Route 10 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Route 10 2022 فکر می کردم با وجود چنین روانی و یک دسر در اطراف، شانس بسیار کمی برای رسیدن سالم به ابوظبی وجود دارد. اما دیگر مهم نبود که آنها بتوانند به آنجا برسند یا نه زیرا من از تماشای مبارزه ای که آنها برای محافظت از یکدیگر انجام دادند راضی بودم. پس از مرگ مادر، خواهر و برادرها زیاد صحبت نکردند، زیرا به گفته ناصر، مریم بازتابی از مادرشان بود. چیزی که منطقی نبود این بود که چرا سرنخ‌ها در زمانی که تهدیدی دائمی برای زندگی‌شان وجود داشت به هم متصل می‌شدند. این فیلم 85 دقیقه‌ای مخاطب را سرحال نگه می‌دارد، زیرا نمی‌دانیم که آیا شخصیت‌های اصلی می‌توانند زنده بمانند یا خیر. انگیزه مهاجم نیز فاش نشده است. حداقل چیزی که مخاطب می تواند بفهمد این است که باید با روش های فاسد پدرشان که نام بزرگی در تجارت املاک داشت، کاری انجام دهد. در طول سفر خود در مسیر 10، سرنخ ها توسط این غریبه تسخیر شده اند.

زیرنویس Route 10 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم مسیر 10 2022 فاطمه البناوی در نقش مریم و براء عالم در نقش ناصر کار بزرگی را در به تصویر کشیدن وحشتی که شخصیت هایشان احساس می کردند انجام داده اند. این فیلم یک فیلم متوسط ​​با پیچش‌های داستانی فراوان است و می‌توانست عناصر زیادی را برای هیجان‌انگیزتر کردن این سواری به آن اضافه کند. Route 10 یک ساعت یکبار مصرف است که فقط بر دو چیز تمرکز می کند: اصلاح روابط شکسته و درک حقیقت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,