دانلود زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 – بلو سابتايتل

مهر 24, 1401
46 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 رابی کورناز در برابر جورج دبلیو بوش یک فیلم روایی آلمانی-فرانسوی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی آندریاس درسن است که در هفتاد و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به نمایش درآمد. این بر اساس داستان واقعی مورات کورناز، یک جوان آلمانی ترک تبار است که به […]

دانلود زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 رابی کورناز در برابر جورج دبلیو بوش یک فیلم روایی آلمانی-فرانسوی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی آندریاس درسن است که در هفتاد و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به نمایش درآمد. این بر اساس داستان واقعی مورات کورناز، یک جوان آلمانی ترک تبار است که به طور غیرقانونی در خلیج گوانتانامو در سال 2001 بازداشت شد و درگیری قانونی مادرش برای آزادی او.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 این فیلم درباره ربیع کورناز، خانه‌دار ترک اهل برمن آلمان است که متوجه می‌شود پسر بزرگش مورات در پاکستان توسط دولت ایالات متحده بازداشت شده است. او بیش از پنج سال در اردوگاه زندان گوانتانامو، کوبا نگهداری می‌شود، که در طی آن، ربیعی با خلق‌وخو و برهارد داک، وکیل مدافع حقوق بشر، اختلاف حقوقی را به نام او آغاز می‌کنند.

زیرنویس فیلم رابی کورناز در برابر جورج دبلیو بوش 2022 کمپین آنها برای یک محاکمه عادلانه آنها را به دادگاه عالی می برد و سرانجام در سال 2006 آزادی او را تضمین می کند، پس از آن مشخص می شود که دولت آلمان با لغو حق ورود او تلاش کرده است از بازگشت او جلوگیری کند. مورات در طول بازداشت غیرقانونی خود به طور سیستماتیک شکنجه شده است و تا زمان پخش فیلم، هنوز هیچ گونه غرامت یا عذرخواهی برای رفتارش دریافت نکرده است.

زیرنویس فیلم Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 لیلا استیلر نویسنده و ملتم کاپلان بازیگر به ترتیب جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش اول زن را در جشنواره بین المللی فیلم برلین 2022 دریافت کردند، در حالی که آندریاس درسن نامزد جایزه اصلی، خرس طلایی شده است. کارگردان، فیلمنامه نویس و بازیگران فیلم نیز نامزدهای متعددی برای جوایز فیلم آلمان دریافت کردند.

زیرنویس Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس رابی کورناز در برابر جورج دبلیو بوش 2022 این فیلم با داستان‌های مشابه دیوید و جالوت مانند ارین بروکوویچ یا سمت کور مقایسه شده است. برخی از منتقدان از لحن اغلب شوخ‌طلبانه آن انتقاد کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر تمایل آن را به سمت سبک‌دلی در مواجهه با چنین موضوعات طاقت‌فرسایی ستایش کرده‌اند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,