دانلود زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 – بلو سابتايتل

آذر 13, 1401
62 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 زیرنویس فیلم این را به من قول بده فیلمی به نویسندگی و کارگردانی فیلمساز صربستانی برنده جایزه، Emir Kusturica است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 این فیلم در 26 می 2007 در شصتمین جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. عنوان بین […]

دانلود زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 زیرنویس فیلم این را به من قول بده فیلمی به نویسندگی و کارگردانی فیلمساز صربستانی برنده جایزه، Emir Kusturica است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 این فیلم در 26 می 2007 در شصتمین جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. عنوان بین المللی فیلم Promise Me This است، اما این فیلم در زبان صربی با نام Zavet (Завет، “وصیت”) شناخته می شود.

زیرنویس فیلم Promise Me This 2007 - بلو سابتايتل

زیرنویس Promise Me This 2007 در منطقه زلاتیبور، پیرمردی به نام ژیوژین مارکوویچ (الکساندار برچک) که در روستایی دورافتاده زندگی می‌کند، برای نوه‌اش تسانه (اوروش میلوانوویچ) دعا می‌کند تا به شهر (Užice) برود، گاو خود را بفروشد و زن بیاورد. او در شهر قرار است با برادر ناتنی پدربزرگش ملاقات کند، اما این مرد مرده است. در عوض، او با دو نوه این مرد، دو برادر خوش اخلاق که با این وجود جنایتکاران کوچک و متخصص در تخریب هستند، ملاقات می کند. Tsane به زودی با این مردان کلیک می کند و همچنین عاشق یک دختر مدرسه ای (یاسنا با بازی ماریا پترونیویچ) می شود که می خواهد به عنوان بخشی از وصیت نامه خود با پدربزرگش ازدواج کند (بخش های دیگر وصیت نامه برای بازگرداندن یک نماد است. و سوغاتی که باید با پولی که از فروش گاو به دست می آورد بخرد).

زیرنویس Promise Me This 2007 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم این را به من قول بده 2007 او درگیر امور خانوادگی این دختر می شود و او و مادرش را از دست فحشا و گانگسترهایی به سرپرستی مردی به نام باجو (میکی مانوجلوویچ) نجات می دهد و گروه جدید مردم به موقع به دهکده کوچک بازمی گردند تا جشن عروسی ژیووین با همسایه اش را جشن بگیرند. ، با وجود تمام تلاش گانگسترها برای جلوگیری از جشن، که منجر به عروسی دو نفره می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,