دانلود زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 – بلو سابتايتل

مهر 20, 1401
9 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 به‌طور شگفت‌انگیزی تعداد کمی از فیلم‌ها پیوند عمو و برادرزاده‌ای را نشان می‌دهند که مستقیماً ترسناک نیستند، اما این کمدی ایرلندی درباره مردی مجرد افسرده به نام آل (تروور اوکانل) است که از کارل (رایان) بچه باهوش اما بی‌ذوق خواهرش پیش از نوجوانی مراقبت می‌کند. مینوگ لی) به مدت […]

دانلود زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 به‌طور شگفت‌انگیزی تعداد کمی از فیلم‌ها پیوند عمو و برادرزاده‌ای را نشان می‌دهند که مستقیماً ترسناک نیستند، اما این کمدی ایرلندی درباره مردی مجرد افسرده به نام آل (تروور اوکانل) است که از کارل (رایان) بچه باهوش اما بی‌ذوق خواهرش پیش از نوجوانی مراقبت می‌کند. مینوگ لی) به مدت یک هفته.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 ظاهراً تا حدودی از رابطه بین دیو مینوگ نویسنده و کارگردان الهام گرفته شده است که اولین فیلم خود را در اینجا انجام داد، و ستاره قد او که در زندگی واقعی برادرزاده خودش است. شاید این الهام از زندگی واقعی احساس واقعی در ارتباط بین این دو سرنخ را توضیح دهد، بستگانی که در ابتدا به سختی یکدیگر را می شناسند اما در طول یک سفر جاده ای در اطراف جمهوری به هم نزدیک می شوند.

زیرنویس فیلم Poster Boys 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Poster Boys 2020 طرح بسیار نازک ترسیم شده است – شاید با همان نشانگر جادویی که ال برای کشیدن سبیل روی صورت کارل استفاده می کند، که بهانه ای بعید برای دور نگه داشتن او به مدت یک هفته از مدرسه ایجاد می کند تا کودک بتواند به او کمک کند تا پوسترها را در مغازه ها در سراسر کشور پخش کند. . این گشت و گذار به صفوف برخوردهای کمیک با صاحبان مغازه، غریبه های تصادفی و حتی هنرمندان میمکی در حال گذر تبدیل می شود – کمی بیش از حد خودآگاه و به طور خودآگاهانه عجیب و غریب می شود، و یک رمانتیسم بسیار سلتیک از عجیب و غریب بودن را برمی انگیزد.

زیرنویس Poster Boys 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم پوستر پسران 2020 وقتی فیلم به یکی از دوستان آل اشاره می کند که خود را کشته است و همچنین مشکلات اقتصادی زندگی در دوبلین، کمی سایه می اندازد، اما در کل حال و هوای آفتابی و شوخی است و سخت است که کمی تحت تاثیر این فیلم قرار نگیریم. این واقعیت که سازندگان فیلم این کار را با بودجه‌ای اندک انجام دادند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,