دانلود زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 – بلو سابتايتل

آذر 6, 1401
81 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول 2008 به کارگردانی دیوید گوردون گرین، نویسندگی ست روگن و ایوان گلدبرگ و با بازی روگن و جیمز فرانکو است. خلاصه داستان بر روی یک سرور فرآیند و فروشنده ماری جوانا او است که پس از مشاهده ارتکاب قتل، مجبور می شوند از دست […]

دانلود زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول 2008 به کارگردانی دیوید گوردون گرین، نویسندگی ست روگن و ایوان گلدبرگ و با بازی روگن و جیمز فرانکو است. خلاصه داستان بر روی یک سرور فرآیند و فروشنده ماری جوانا او است که پس از مشاهده ارتکاب قتل، مجبور می شوند از دست قاتل ها و یک افسر پلیس فاسد فرار کنند. جود آپاتو، تهیه کننده، که قبلا با روگن و گلدبرگ در فیلم Knocked Up و Superbad کار کرده بود، در توسعه داستان کمک کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 دیل دنتون، یک سرور پروسه و از علاقه مندان به ماری جوانا، از فروشنده مواد مخدر خود، سائول دیدن می کند. دیل و سائول قبل از اینکه دیل برای از سرگیری کار خود را ترک کند، سویه کمیاب “آناناس اکسپرس” را با هم دود می کنند. او به خانه تد جونز می رسد و شاهد تیراندازی تد و افسر پلیس کارول برازیر به یک مرد آسیایی است. هنگام فرار، دیل سوسک خود را که حاوی Pineapple Express است پرتاب می کند، که تد آن را شناسایی می کند و او سرسپردگان خود بودلوفسکی و متسون را نزد رد، یک فروشنده مواد مخدر می فرستد که در مورد ساول به آنها می گوید.

دانلود زیرنویس فیلم آناناس اکسپرس 2008 در بازگشت به آپارتمان سائول، دیل متوجه می شود که تد یک قاچاقچی محلی است و می تواند سوسک را ردیابی کند، زیرا تنها رد و سائول دارای گونه Pineapple Express هستند. دیل و سائول تصمیم می گیرند که باید از شهر فرار کنند. آنها سعی می کنند در جنگلی که باتری ماشین دیل می میرد پنهان شوند. دیل و سائول به دیدار رد می روند که پس از دعوا، نشان می دهد که تد می داند که آنها چه کسانی هستند و قصد کشتن آنها را دارد. بودلوفسکی و متسون برای دریافت اطلاعات، رد را شکنجه می دهند و هر دو به شکم او شلیک می کنند. با اعتقاد به اینکه دوست دختر دبیرستانی اش انجی در خطر است، او و سائول به خانه او می روند و در آنجا توسط پدرش با اسلحه از آنجا خارج می شوند. بودلوفسکی و متسون به خانه می‌رسند، اما دیل و سائول قبل از دستگیری آنها را ترک می‌کنند و خانواده انجی به هتل می‌روند.

زیرنویس فیلم Pineapple Express 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس Pineapple Express 2008 دیل و سائول سپس Pineapple Express را می فروشند تا کرایه اتوبوس را بالا ببرند، اما دیل توسط افسر پلیس Bobbra دستگیر می شود. دیل به بابرا می گوید که شاهد کشتن مردی برازیر و تد بوده است. بابرا مدت‌هاست به فساد برازیر مشکوک بوده و می‌گوید که تحقیق خواهد کرد. سائول که فکر می کند دارد دیل را نجات می دهد، ماشین پلیس را می رباید. Brazier از رادیو پلیس خبر دستگیری دیل را می شنود و دیل و ساول را در تعقیب و گریز با سرعت بالا تعقیب می کند اما آنها فرار می کنند. پس از مشاجره دیل و سائول و جدایی، سائول ربوده شده و در لانه تد نگهداری می شود. دیل بعد از اینکه انجی در مورد ازدواج صحبت می کند، از طریق تلفن از او جدا می شود. دیل سپس یک قرمز مجروح را برای کمک به نجات سائول به خدمت می گیرد اما رد در آخرین لحظه عقب می نشیند و دیل دستگیر می شود. در حالی که دیل و سائول در انتظار کشته شدن هستند، دوستی خود را آشتی می دهند و برای فرار برنامه ریزی می کنند.

زیرنویس فیلم آناناس اکسپرس 2008 رقبای تد، یک باند مواد مخدر کره ای، به لانه حمله می کنند تا انتقام مرگ گانگستر همکار خود را بگیرند. دیل و سائول خود را آزاد می کنند اما توسط متسون گرفتار می شوند. درگیری و تیراندازی رخ می دهد. متسون بودلفسکی را به خاطر امتناع از کشتن کسی می کشد. رد دوباره ظاهر می شود و ماشین خود را از داخل انبار می راند، متسون را می کشد و سائول را نجات می دهد، اما توسط Brazier مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. یکی از اعضای باند کره ای بمبی را منفجر می کند و تد را می کشد و انبار را آتش می زند. ماشین رد منفجر می شود و روی Brazier فرود می آید و او را می کشد. دیل سائول را از لانه سوزان حمل می کند و رد که به شدت مجروح شده بود نیز فرار می کند و با آنها آشتی می کند. آنها قبل از اینکه مادربزرگ شائول آنها را ببرد و به بیمارستان ببرد، درباره ماجراجویی خود در هنگام صبحانه در یک غذاخوری صحبت می کنند.

زیرنویس Pineapple Express 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس آناناس اکسپرس 2008 سونی این فیلم را در روز چهارشنبه 6 آگوست 2008 منتشر کرد و در روز اول 12.1 میلیون دلار فروخت. در آخر هفته، پس از شوالیه تاریکی با 23.2 میلیون دلار، در مجموع 41.3 میلیون دلار در رده دوم قرار گرفت. این فیلم در ایالات متحده و کانادا 87.3 میلیون دلار و در سایر مناطق به فروش 14.2 میلیون دلار رسید که مجموع فروش جهانی آن 101.5 میلیون دلار است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,