دانلود زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 – بلو سابتايتل

مهر 23, 1401
6 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 پالتو جانوار ترجمه: حیوان اهلی یک فیلم هندی به زبان مالایایی محصول 2022 به کارگردانی سانگیت پی راجان اولین با بازی باسیل جوزف در نقش اصلی و ایندرانس، جانی آنتونی، دیلیش پوتان و شمی تیلاکان در نقش‌های فرعی است. این فیلم توسط Fahadh Faasil، Dileesh Pothan و Syam Pushkaran […]

دانلود زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 پالتو جانوار ترجمه: حیوان اهلی یک فیلم هندی به زبان مالایایی محصول 2022 به کارگردانی سانگیت پی راجان اولین با بازی باسیل جوزف در نقش اصلی و ایندرانس، جانی آنتونی، دیلیش پوتان و شمی تیلاکان در نقش‌های فرعی است. این فیلم توسط Fahadh Faasil، Dileesh Pothan و Syam Pushkaran تحت عنوان Bhavana Studios تهیه شده است. این فیلم در 2 سپتامبر 2022 منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 پرسون (ریحان جوزف)، یک انیماتور حرفه ای، که با علاقه کمی مجبور می شود شغل دولتی بازرس دامپزشکی را به عنوان یک قرار دلسوز به عهده بگیرد. اتفاقات مملو از سرگرمی را که در کارش در انتظار اوست می گذراند.

زیرنویس فیلم Palthu Janwar 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Palthu Janwar 2022 ریحان جوزف در 8 جولای 2022 با به اشتراک گذاشتن اولین نگاه از فیلم در شبکه‌های اجتماعی این فیلم را اعلام کرد و نوشت: “Paalthu Janwar که در آن فرصتی پیدا کردم تا بعد از Jan.E.Man بازیگر نقش اول باشم”. سپس در 13 آگوست 2022 یک آهنگ تبلیغاتی به نام “A Little Fashion Show” با حضور اینفلوئنسرهای کوچک مالایالام منتشر شد. این آهنگ توسط سهیل کویا نوشته شده و توسط جاستین وارگسی آهنگسازی شده است و کارگردانی این ویدیو توسط باسیل جوزف انجام شده است.

زیرنویس Palthu Janwar 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم حیوان اهلی 2022 در این فیلم باسیل جوزف در نقش اصلی و شخصیت ریحان عاشق حیوانات است. سایر بازیگران مطرح مانند ایندرانس، جانی آنتونی، دیلیش پوتان، شمی تیلاکان در نقش‌های فرعی بازی می‌شوند.

موسیقی Palthu Janwar توسط Justin Varghese با اشعار سهیل کویا و Santhosh Varma ساخته شده است.

زیرنویس فیلم حیوان اهلی 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس حیوان اهلی 2022 تیزر این فیلم در 27 اوت 2022 در یوتیوب منتشر شد. این فیلم با گواهی U تمیز از هیئت سانسور سانسور شد. این فیلم در 2 سپتامبر 2022 در سینماها اکران شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,