دانلود زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 – بلو سابتايتل

آذر 12, 1401
112 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 زیرنویس فیلم خارج از همگام  یک فیلم محصول سال 2021 با عناصر فانتزی و هیجان انگیز به کارگردانی خوانجو گیمنز است که مارتا نیتو و میکی اسپاربه در آن بازی می کنند. این محصول مشترک اسپانیا، لیتوانی و فرانسه است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 زیرنویس فیلم خارج از همگام  یک فیلم محصول سال 2021 با عناصر فانتزی و هیجان انگیز به کارگردانی خوانجو گیمنز است که مارتا نیتو و میکی اسپاربه در آن بازی می کنند. این محصول مشترک اسپانیا، لیتوانی و فرانسه است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 مغز سی.، طراح صدا، دیرتر از تصاویر بصری شروع به پردازش صدا می کند. به همین ترتیب، او همچنین توانایی شنیدن آنچه را که در مکانی که قبلاً نبوده است به دست می آورد.

دانلود زیرنویس فیلم خارج از همگام 2021 محصول مشترک بین‌المللی اسپانیا، لیتوانی و فرانسه است که توسط Frida Films، Nadir Films، M-Films و Manny Films تولید شده است. از ICAA، ICEC، AGADIC کمک دریافت کرد و از TVG، TV3، Canal+ مشارکت داشت، همچنین از MEDIA و Eurimages بودجه دریافت کرد. کارگردانی آن بر عهده خوانجو گیمنز بوده که فیلمنامه آن را نیز در کنار پر آلتیمیرا نوشته است.

زیرنویس فیلم Out of Sync 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Out of Sync 2021 این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در هجدهمین روز ونیز انجام داد و همچنین در جشنواره فیلم تورنتو و جشنواره فیلم سیتگز به نمایش درآمد. پخش‌شده توسط Filmax، این فیلم در 5 نوامبر 2021 در اسپانیا اکران شد. Le Pacte فروش بین‌المللی را بر عهده دارد.

بئاتریز مارتینز که برای El Periódico de Catalunya نقد می‌کرد، 4 ستاره از 5 ستاره را به Out of Sync داد و فیلم را تمثیلی از از دست دادن پیوندها با واقعیت زمانی که همه چیز در اطراف ما فرو می‌پاشد، می‌دانست و تعداد لایه‌های (متفاوت) را در فیلم به عنوان “شگفت انگیز”.

زیرنویس فیلم خارج از همگام 2021 سرجی سانچز از La Razón 5 ستاره از 5 ستاره را به آن داد، و ستایش کرد که چگونه “با دقت زیبایی شناختی غیرمعمول به صدا نزدیک می شود، هرگز فراموش نمی کند که در سفر احساسی قهرمان خود بپردازد”، در حالی که هشدار داد که پیشنهاد رسمی پرخطر آن ممکن است بیش از یک بیننده.

زیرنویس Out of Sync 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس خارج از همگام 2021 کارلوس مارانیون از سینمای سینما 3.5 ستاره از 5 ستاره را به فیلم داد و نوشت که فیلم «داستانی مبتنی بر تقابل بین سکوت و صدا» را پیشنهاد می‌کند، به شیوه‌ای که به همان اندازه مؤثر و ناراحت‌کننده است، «که ما را به سادگی بازمی‌گرداند. سینمای ناب». ریکاردو روزادو از فوتوگراماس به فیلم 4 ستاره از 5 ستاره داد و هر دو را برجسته کرد. و 2) مارتا نیتو، بهترین چیزهای فیلم باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,