دانلود زیرنویس فیلم One Kiss 2016 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
27 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم One Kiss 2016 یک بوسه یک فیلم ایتالیایی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ایوان کوترونئو و بر اساس رمانی به همین نام، نوشته او و انتشارات بومپیانی در سال ۲۰۱۰ است. موضوع اصلی فیلم  قلدری در مدارس است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم One Kiss 2016 آنتونیو یک بازیکن […]

دانلود زیرنویس فیلم One Kiss 2016 یک بوسه یک فیلم ایتالیایی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ایوان کوترونئو و بر اساس رمانی به همین نام، نوشته او و انتشارات بومپیانی در سال ۲۰۱۰ است. موضوع اصلی فیلم  قلدری در مدارس است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم One Kiss 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم One Kiss 2016 آنتونیو یک بازیکن بسکتبال در یک تیم دبیرستانی است، یک ستاره در حال ظهور، اما این باعث نمی شود که او در مدرسه خود، که در یک شهر کوچک در شمال ایتالیا است، محبوب شود. او یک بچه بسته است که بیشتر اوقات را در سکوت می گذراند و از مرگ برادر بزرگترش غمگین است. اکثر هم تیمی هایش او را گنگ می دانند.

زیرنویس فیلم One Kiss 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس One Kiss 2016 بلو دختری تیزبین و باهوش است که پس از کشف رابطه همزمان با دوست پسرش و سه تن از دوستانش، با گرافیتی که به دیوار مدرسه می‌پاشند و او را شلخته می‌خواند، مبارزه می‌کند. بچه جدید، لورنزو، آشکارا است. او به تازگی از یک یتیم خانه در تورین به فرزندی پذیرفته شده است و با رفتارهای ولخرجی و حس بسیار شیک پوشی از خود محافظت می کند.

زیرنویس One Kiss 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم یک بوسه 2016 این سه نوجوان یک دوستی غیرمعمول، اما خوب را شروع می‌کنند و با همکلاسی‌های زورگو با موفقیتی بی‌نظیر مبارزه می‌کنند. اما، پس از آن، تنها یک بوسه آینده آنها را تغییر می دهد و منجر به یک تراژدی بزرگ می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,