دانلود زیرنویس فیلم Once Again 2018 – بلو سابتايتل

مهر 23, 1401
7 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Once Again 2018 یک بار دیگر یک فیلم درام رمانتیک هندی محصول 2018 به نویسندگی و کارگردانی کانوال ستی است. این فیلم با بازی شفالی شاه و نیراج کبی، دو فرد میانسال را دنبال می کند که یکی بازیگر مشهور و دیگری یک رستوران دار عاشق یکدیگر می شوند.  Rasika Dugal، Bidita […]

دانلود زیرنویس فیلم Once Again 2018 یک بار دیگر یک فیلم درام رمانتیک هندی محصول 2018 به نویسندگی و کارگردانی کانوال ستی است. این فیلم با بازی شفالی شاه و نیراج کبی، دو فرد میانسال را دنبال می کند که یکی بازیگر مشهور و دیگری یک رستوران دار عاشق یکدیگر می شوند.  Rasika Dugal، Bidita Bag و Priyanshu Painyuli در نقش های مکمل ظاهر می شوند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Once Again 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Once Again 2018 این فیلم در اصل به زبان آلمانی نوشته شده بود زیرا ستی هندی-آلمانی است. بعدها به انگلیسی و هندی ترجمه شد. این جایزه بهترین پروژه را در آزمایشگاه Work-in-Progress در بازار فیلم در گوا و بعدها جوایز دیگر را به دست آورد. شاه نیز برای این فیلم آهنگی خواند. یک بار دیگر در نتفلیکس در 1 سپتامبر 2018 منتشر شد و همچنین در 8 دسامبر اکران محدودی در شهرهای مترو داشت. همچنین در آلمان توسط Arsenalfilm و فرانسه با نقدهای عالی از منتقدان منتشر شده است.

زیرنویس فیلم Once Again 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس Once Again 2018 این فیلم مورد علاقه منتقدان و همچنین تماشاگران قرار گرفت و هفته ها در صدر لیست محبوب نتفلیکس قرار داشت. آجی براهمبت منتقد مشهور سینما بلافاصله پس از تماشای فیلم توییت کرد: «از تریلر حدس می‌زدم یک بار دیگر باید فیلمی غنایی باشد.» بعد از تماشا می گویم که بیشتر از غزلیات است. این یک داستان عاشقانه فوق‌العاده است بهوانا سومایا، یک منتقد فیلم نوشت: «یک بار دیگر فیلم حساسی را دیدم که باید برای همه کسانی که خیلی جوان نیستند و عاشق بازی‌های فوق‌العاده اصلی هستند تماشا کنند». Sabash K. Jha نوشت: “فقط تماشای یک بار دیگر به پایان می رسد مانند یک غذای خوب پخته شده است که در یک سوختن آهسته آرامشی طعم دهنده به دست می آورد. شفالی و نیرج بسیار باشکوه هستند”.

دانلود زیرنویس فیلم یک بار دیگر 2018 کارگردان Kanwal Sethi چشم دقیقی برای جزئیات دارد. در حالی که جعبه ناهار به ما نشان می‌دهد که چگونه عاشق می‌شوند، چگونه رابطه‌شان را به خاطر نامه‌هایی که به دابا ریخته شده انجام می‌دهند، و با اولین باری که تصمیم به ملاقات می‌گیرند به پایان می‌رسد، زمانی که یک بار دیگر شروع می‌شود، عمار و تارا قبلاً یکدیگر را پیدا کرده‌اند.

زیرنویس Once Again 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم یک بار دیگر 2018 یک بار دیگر 2018 راهول دسای از هندو گفت: دو قلب در یک فضا، در گوشه ای از خلاء رو به روی آنها قرار گرفته اند. بخش اعظم فیلم آرام و جریان آگاهی، تردید آنها را برای تشخیص این نشانه‌های پویایی فضایی‌شان بررسی می‌کند (هندو) تریشا گوپتا در India Today می‌نویسد; یک بار دیگر هنرمندانه زن و شوهری میانسال را به تصویر می کشد که در حال غرق شدن در عشق هستند. بر خلاف امنیت ترسیم شده فیلم جعبه ناهار رایتش باترا، تارا و عمار چندین بار ملاقات می کنند و اجازه می دهند شعله جذاب شوخی های تلفنی آنها به ناامیدی بدون فیلمنامه تبدیل شود. دیپتی خارود از The Quint در این باره می نویسد: «آنگونه که دوربین با مهربانی شفالی را در فیلم نوازش می کند، ظریف ترین تغییرات در احساسات شخصیت او قابل تشخیص می شود.

زیرنویس فیلم یک بار دیگر 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس یک بار دیگر 2018 ایپسیتا میترا از The Wire مشاهده کرد که این فیلم “به هم پیوستن دو داستان متفاوت و در عین حال مشابه جدایی و ناامیدی را نشان می دهد که توسط دو میانسال شکسته مانند تکه تکه ای روی تار و پود بقا بافته شده اند.” com نوشت: “کسی برای تماشای یک بار دیگر به صبر و حوصله کافی نیاز دارد زیرا شما را از پیچیدگی های عشق در عصر زندگی این زوج عبور می دهد.” داستان عاشقانه بزرگسالی که به شکلی تداعی‌کننده اجرا می‌شود، غرور عاشقانه‌اش را از جعبه نهار می‌دزدد».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,