دانلود زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 – بلو سابتايتل

آبان 26, 1401
54 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 یانگ جیان دومین قسمت از مجموعه انیمیشن‌های حماسی اکشن-فانتزی استودیو خدایان جدید است که از شخصیت‌های اساطیری چینی الهام گرفته شده است، پس از فیلم جدید خدایان جدید: نژا دوباره متولد شده در سال 2021، به کارگردانی ژائو. 13 سال پس از آن اتفاق می افتد که […]

دانلود زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 یانگ جیان دومین قسمت از مجموعه انیمیشن‌های حماسی اکشن-فانتزی استودیو خدایان جدید است که از شخصیت‌های اساطیری چینی الهام گرفته شده است، پس از فیلم جدید خدایان جدید: نژا دوباره متولد شده در سال 2021، به کارگردانی ژائو. 13 سال پس از آن اتفاق می افتد که یانگ جیان (برای برخی به عنوان ارلنگ شن شناخته می شود) خواهرش را در زیر یک کوه زندانی کرد، در حالی که خدای زمانی قدرتمند اکنون به عنوان یک شکارچی فضل بی پول در حال خراشیدن است. هنگامی که زنی مرموز او را برای یک کار جدید استخدام می کند، یانگ جیان به زودی خود را در تعقیب یک شخصیت آشنا می بیند. او باید چنشیانگ، برادرزاده گمشده‌اش را که در جستجوی فانوس نیلوفر آبی جادویی است که مادرش را آزاد می‌کند، متوقف کند، حتی اگر فاجعه‌ای بیاورد. همانطور که یانگ جیان با اقدامات گذشته خود روبرو می شود، باید با انبوهی از مراقبان خطرناک روبرو شود که به دنبال همان گنج هستند که قدرت تغییر تعادل دنیای خود را دارند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 پس از اکران در 19 اوت در چین، New Gods: Yang Jian با شکست Minions: The Rise of Gru با فروش 19.8 میلیون دلار در آخر هفته افتتاحیه، به برترین فیلم باکس آفیس سرزمین اصلی تبدیل شد. چوان مو فیلمنامه این فیلم را با بازی کای وانگ، گوانلین جی، لیهونگ لی و لانلینگ لی نوشت و شی لو تهیه کننده آن بود.

زیرنویس فیلم New Gods: Yang Jian 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس New Gods: Yang Jian 2022 دیوید جستدت رئیس Gkids گفت: انیمیشن Light Chaser یکی از هیجان‌انگیزترین استودیوهای CG است که امروز کار می‌کند و ما از ادامه رابطه خود در جدیدترین فیلم آنها New Gods: Yang Jian بسیار هیجان‌زده هستیم. «فیلم پر از سبک است و چرخشی منحصر به فرد و اکشن را در داستان کلاسیک چینی به ارمغان می آورد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا اوایل سال آینده آن را با مخاطبان آمریکایی به اشتراک بگذاریم.”

زیرنویس New Gods: Yang Jian 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم خدایان جدید: یانگ جیان 2022 جی‌کیدز از زمان تأسیسش در سال 2008 تاکنون 12 نامزدی اسکار بهترین انیمیشن بلند سینمایی را با راز کلز، گربه‌ای در پاریس، چیکو و ریتا، ارنست و سلستین، داستان شاهزاده خانم کاگویا، آهنگ دریا، پسر و جهان به دست آورده است. وقتی مارنی آنجا بود، زندگی من به عنوان کدو سبز، نان آور، میرای و ولف واکرها. این شرکت همچنین توزیع آمریکای شمالی را برای کتابخانه مشهور استودیو گیبلی و همچنین مجموعه تلویزیونی Neon Genesis Evangelion انجام می دهد و میزبان جشنواره انیمیشن است که از 21 تا 23 اکتبر به لس آنجلس باز می گردد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,