دانلود زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 – بلو سابتايتل

آذر 9, 1401
48 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 سوفیا نوجوانی آرام است که زمان خود را بین بازی‌های هاکی که قهرمان آن است و آموزش رانندگی خارج از جاده می‌گذراند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 تا لحظه ای که او با نافرمانی از سانتو، پدرش، مخفیانه از […]

دانلود زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 سوفیا نوجوانی آرام است که زمان خود را بین بازی‌های هاکی که قهرمان آن است و آموزش رانندگی خارج از جاده می‌گذراند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 تا لحظه ای که او با نافرمانی از سانتو، پدرش، مخفیانه از او عکس می گیرد و عکسی را در اینستاگرامش منتشر می کند. همین پست کوچک برای تغییر زندگی آنها برای همیشه کافی است.

زیرنویس فیلم My Name Is Vendetta 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس My Name Is Vendetta 2022 به دنبال کامپیوتر، دو جنایتکار وارد خانه‌شان می‌شوند و مادر و عموی سوفیا را به طرز وحشیانه‌ای می‌کشند. سوفیا متوجه خواهد شد که حقیقت همیشه از او پنهان بوده است و سانتو یک گذشته تاریک را به عنوان وابسته به N’drangheta پنهان می کند.

زیرنویس My Name Is Vendetta 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم نام من وندتا است 2022 بدون درگیری، سوفیا میراثی از خشم و خشونت را در آغوش می‌کشد و با پدرش متحد می‌شود تا به دنبال انتقام بی‌رحمانه باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,