دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019 – بلو سابتايتل

مهر 25, 1401
66 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019  در طول یک گشت زنی معمولی در جنگل های ویتنام، یک جوخه از سربازان آمریکایی با یک نیروی دشمن بسیار بزرگتر برخورد می کنند. جوخه که تقریباً 10 به 1 بیشتر بود، به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرد. جنگل سه سایبان متراکم و گل آلود […]

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019  در طول یک گشت زنی معمولی در جنگل های ویتنام، یک جوخه از سربازان آمریکایی با یک نیروی دشمن بسیار بزرگتر برخورد می کنند. جوخه که تقریباً 10 به 1 بیشتر بود، به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرد. جنگل سه سایبان متراکم و گل آلود است و امکان نجات را مختل می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم My Father's Brothers 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019 این فیلم سفری است برای درک آنچه که بازماندگان در سال 1966 از سر گذرانده‌اند و امروز نیز به خاطر آن ادامه می‌دهند. برخی در نوجوانی برای ارتش داوطلب شده بودند. برخی دیگر نیز به خدمت گرفته شدند. برخی سالها بعد به امید یافتن تعطیلی و صلح به ویتنام بازگشتند.

زیرنویس فیلم My Father's Brothers 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس My Father’s Brothers 2019 یک چترباز به خاطر اقداماتی که در آن روز انجام داده بود، مدال افتخار دریافت می کرد. این فیلم سفری است برای درک آنچه که بازماندگان در سال 1966 از سر گذرانده اند و هنوز هم از آن رنج می برند.

زیرنویس My Father's Brothers 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم برادران پدرم 2019 برخی در نوجوانی برای ارتش داوطلب شده بودند. برخی دیگر نیز به خدمت گرفته شدند. برخی سالها بعد به امید یافتن تعطیلی و صلح به ویتنام بازگشتند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,