دانلود زیرنویس فیلم Mr. Harrigan’s Phone 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mr. Harrigan’s Phone 2022 – بلو سابتايتل
مهر 13, 1401
13 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Mr. Harrigan’s Phone 2022 تلفن آقای هریگان یک فیلم ترسناک آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جان لی هنکاک بر اساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ از مجموعه If It Bleeds است. در این فیلم دونالد ساترلند، جیدن مارتل، کربی هاول باپتیست، جو تیپت، سایروس آرنولد و کارل زوهان به ایفای […]

دانلود زیرنویس فیلم Mr. Harrigan’s Phone 2022 تلفن آقای هریگان یک فیلم ترسناک آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جان لی هنکاک بر اساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ از مجموعه If It Bleeds است. در این فیلم دونالد ساترلند، جیدن مارتل، کربی هاول باپتیست، جو تیپت، سایروس آرنولد و کارل زوهان به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mr. Harrigan's Phone 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mr. Harrigan’s Phone 2022 پسری به نام کریگ با آقای هریگان مسن دوست می شود و یک تلفن همراه به او می دهد. وقتی آقای هریگان می میرد، کریگ شروع به تماس با شماره قدیمی خود درباره کسانی می کند که او را عذاب می دهند، اما متوجه می شود که انجام این کار باعث می شود روح آقای هریگان از طریق آیفونی که با او دفن شده بود انتقام دوست جوانش را از آن سوی قبر بگیرد.

زیرنویس فیلم Mr. Harrigan's Phone 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mr. Harrigan’s Phone 2022 در ژوئیه 2020، نتفلیکس حقوق فیلم “تلفن آقای هریگان” را به دست آورد که توسط Blumhouse Productions و Ryan Murphy و با جان لی هنکاک نویسندگی و کارگردانی فیلم تهیه می شود. در اکتبر 2021، دونالد ساترلند، جیدن مارتل، کربی هاول باپتیست، و جو تیپت به بازیگران پیوستند.  عکاسی اصلی در کانکتیکات در 20 اکتبر 2021 آغاز شد و در 22 دسامبر 2021 به پایان رسید. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 33 درصد از 18 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 5.3/10 مثبت هستند.

زیرنویس فیلم تلفن آقای هریگان 2022 در Common Sense Media، برایان کاستلو به آن امتیاز 4/5 داد و گفت: «بینندگان ممکن است منتظر یک فیلم ترسناک هیجان‌انگیز باشند، اما این بیشتر داستانی است در مورد خطرات انتقام و تأملی در مورد چگونگی انجام آن. از زمان ورود گوشی هوشمند تغییر کرده است.» در هالیوود ریپورتر، فرانک شِک گفت که «متاسفانه، علیرغم فرضیه جالبش، تلفن آقای هریگان فاقد مواد لازم برای به یاد ماندنی ساختن آن است؛ به سادگی خیلی ترسناک نیست.

زیرنویس Mr. Harrigan's Phone 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس تلفن آقای هریگان 2022 در جمهوری آریزونا، بیل گودی کونتز به آن امتیاز 4/5 داد و گفت که “همانطور که در مورد بزرگترین داستان های پادشاه، بهترین قسمت ها در اینجا عناصر ترسناک نیستند (که تعداد کمی از آنها وجود دارد). بلکه زمان صرف شده با شخصیت ها است.” در CinemaBlend، اریک آیزنبرگ به آن امتیاز 2/5 داد و گفت که “این یک ویژگی کسل کننده و عقب مانده است که سعی می کند هم یک درام دوران بلوغ و هم یک فیلم ترسناک فراطبیعی باشد، و در نهایت موفق به ساختن یک فیلم نمی شود. تأثیر عاطفی با هر یک از ژانرها.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,