دانلود زیرنویس فیلم Manifest West 2022 – بلو سابتايتل

آبان 21, 1401
4 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Manifest West 2022 صدای دختر بچه ای از روی تصویری از چراغ های قرمز و آبی چشمک زن که نوار صحنه جنایت را روشن می کند، شنیده می شود: «یک بار خانواده ای از پیشگامان بودند. آنها به دنبال زندگی بهتر بودند.» بدین ترتیب Manifest West آغاز می شود. براي دانلود زيرنويس […]

دانلود زیرنویس فیلم Manifest West 2022 صدای دختر بچه ای از روی تصویری از چراغ های قرمز و آبی چشمک زن که نوار صحنه جنایت را روشن می کند، شنیده می شود: «یک بار خانواده ای از پیشگامان بودند. آنها به دنبال زندگی بهتر بودند.» بدین ترتیب Manifest West آغاز می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Manifest West 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Manifest West 2022 خانواده ای که متوجه شدیم خانواده هیز، دیو (میلو گیبسون، هاکساو ریج، پاسگاه)، آلیس (آنت ماهندرو، فرار از فردا، مردگان متحرک: جهان فراتر) و دو دخترشان مری (مدیسون فریدمن)، و رایلی (Lexy Kolker، Freaks، Female Fight Squad) که به عنوان راوی ما عمل می کند. بعد از اینکه «پولشان تمام شد» از شهر به روستایی تر نقل مکان می کنند. در روستایی که خیلی دور از شبکه ممکن است فکر کنید در حال تماشای دنباله‌ای از چرخش اشتباه هستید.

عکس‌های جالب دخترانی که در جنگل و شام‌های خانوادگی بازی می‌کنند، با سرنخ‌هایی ترکیب شده‌اند که نشان می‌دهد همه چیز آن‌قدر که به نظر می‌رسد شبیه به هم نیست. ما شنیده‌ایم که دیو از همسرش می‌پرسد که آیا این مکان برای او خوب است یا خیر. و بازدید از بازرس مسکن محلی (راس ترنر، برخورد بامبری، برو به جهنم و به چپ بپیچ) شک می کند که دیو قبل از خرید خانه جدیدشان چقدر تحقیق کرده است.

Joe Dietsch و Louie Gibson، نویسنده/کارگردان، تیم سازنده Happy Hunting، آنچه را که در ابتدا درام به نظر می رسد در مورد دور شدن از فشارهای زندگی شهری و بازگشت به راه های ساده تر به ما ارائه می دهند.

دانلود زیرنویس فیلم غرب آشکار 2022 ما با همسایگان خانواده اریک (مایکل کادلیتز، کلاریس، مردگان متحرک) و سوزی لیند (دیون آئودین، تن سنت دیزی، دوپلگنگر) و استیو (تیم هایدکر، جوکر مردم، اسپین من راند)، روث دانیک (آپریل) ملاقات می کنیم. ، Adventure Harbor، What Lies Below) و لانا (Ava Kolker، Insidious: The Last Key، The Axe Murders of Villisca). آنها دوستانه و مفید هستند، حتی اگر صحبت از خرید اسلحه برای یک کودک هفت ساله برای مردم شهر کمی عجیب باشد.

زیرنویس فیلم Manifest West 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Manifest West 2022 اما با ادامه فیلم، تاریکی اشاره شده همچنان رو به رشد است، زیرا آلیس شروع به رفتار غریبه می کند و مشخص می شود که او مشکلات روانی دارد. صحنه ای که او به معنای واقعی کلمه صفحات یک کتاب تاریخی را که به رفتار با بومیان آمریکا می پردازد پاره می کند، هم در زمینه داستان و هم در نحوه برخورد برخی ایالت ها با کلاس های تاریخ، دلخراش است.

همیشه برای من عجیب به نظر می رسید که مردم فکر می کردند “دور شدن از همه چیز” به آنها کمک می کند تا با مشکلات خود کنار بیایند زیرا مهم نیست به کجا مهاجرت می کنید، شما همچنان خود هستید. و این حداقل بخشی از پیامی است که Manifest West می دهد. به قول معروف باید همان تغییری باشی که می‌خواهی ببینی وگرنه مشکلاتت به سادگی دنبالت می‌آیند.

زیرنویس فیلم غرب آشکار 2022 همچنین به نظر می رسد پیامی در مورد ناتوانی در خروج واقعی از شبکه وجود دارد که جامعه همیشه شما را پیدا خواهد کرد. اما من واقعاً آن را چیز بدی نمی بینم. من همه طرفدار این هستم که مخزن سپتیک نشتی آب آشامیدنی محلی را آلوده نکند، یا وقتی بچه ها در شرایط بدی هستند، CPS وارد عمل شود. گیبسون و دیچ از این به‌عنوان کاتالیزوری برای تبدیل Manifest West به یک فیلم هیجان‌انگیز در آخرین اکرانش استفاده می‌کنند و مبهم می‌گذارند که آیا آن را بیش از حد می‌دانند یا نه.

زیرنویس Manifest West 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس غرب آشکار 2022 متأسفانه به عنوان یک هیجان انگیز، Manifest West یک درام خوب می سازد. آخرین عمل به یک بن بست نسبتا کسل کننده بین هیز و پلیس تبدیل می شود تا حدود پنج دقیقه آخر که سعی می کند روح روبی ریج را برای ایجاد یک پایان تراژیک فراخوانی کند. در عوض، فقط احساس بدبینانه و ناپسند می کند.

آنها باید به سادگی داستان را به عنوان یک درام مستقیم تمام می کردند و با آن کار می کردند، فیلم با آن بهتر بود. همانطور که هست، پایان آن کسانی را که به دنبال یک فیلم هیجانی هستند راضی نمی کند و فقط درام نسبتا خوبی را ارزان می کند. و اگر تعجب می کنید، بله، میلو و لویی پسران مل هستند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,