دانلود زیرنویس فیلم Maha 2022 – بلو سابتايتل

مهر 24, 1401
7 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Maha 2022 ماها یک فیلم هندی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی U.R.Jameel و تهیه کنندگی Mathi Azhagan تحت شرکت تولید Etcetera Entertainment است. این فیلم هانسیکا موتوانی را در پنجاهمین فیلم خود بازی می‌کند، با Srikanth، Manasvi Kottachi، Sujith Shankar، Thambi Ramaiah و Karunakaran در نقش‌های برجسته به همراه Silambarasan یک […]

دانلود زیرنویس فیلم Maha 2022 ماها یک فیلم هندی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی U.R.Jameel و تهیه کنندگی Mathi Azhagan تحت شرکت تولید Etcetera Entertainment است. این فیلم هانسیکا موتوانی را در پنجاهمین فیلم خود بازی می‌کند، با Srikanth، Manasvi Kottachi، Sujith Shankar، Thambi Ramaiah و Karunakaran در نقش‌های برجسته به همراه Silambarasan یک ظاهر کوتاه مدت طولانی را ایفا کردند.  این فیلم توسط John Abraham JR تدوین شده و موسیقی آن توسط M. Ghibran ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Maha 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Maha 2022 فیلم با شکایت ماها از دوست پسرش مالک در مورد آزار و اذیت چند مرد شروع می شود. آن مردان جلوی آنها می آیند و مالک را وادار می کنند تا با آنها بجنگد. سپس صحنه به مردی تبدیل می شود که در اتاقی پر از خون روبروی دختری که بیهوش است می نشیند. پلیس سپس جسد این کودک 8 ساله را در مقابل یک ساختمان پیدا می کند. دختر دیگری ربوده و به قتل می رسد و جسد او پیدا می شود. ماها یک دختر به نام آیشو دارد که او را به مدرسه می فرستد. یک دکتر به ACP Vikram قاتل پیشنهاد می کند که یک پزشک احتمالی باشد زیرا او پس از چندین بار تجاوز به دختر، تمام مایع منی را از بدن دختر پاک کرده است. الکس پاندیان، یک پاسبان به ACP Vikram در این پرونده کمک می کند.

دانلود زیرنویس فیلم ماها 2022 در حالی که آیشو در حال بازگشت به خانه است، اتوبوس مدرسه به دلیل تعمیر متوقف می شود. راهبر اتوبوس با آیشو راه می‌رود تا او را به خانه بیاورد، اما در نیمه راه باید برگردد تا آیشو بقیه راه را خودش طی کند. ماها متوجه می شود آیشو خانه نیست و در مدرسه در مورد آیشو می پرسد. وقتی ماها به راننده اتوبوس و خانه راننده می رسد، آنها متواری شده اند. آیشو توسط قاتل ربوده و نگهداری می شود. ماها به خاطر دختر گم شده اش به ACP Vikram شکایت می کند. در حالی که قاتل با فراخواندن ماها برای رفتن به جایی حواس او را پرت می کند، او برای پاک کردن فیلم دوربین مداربسته وارد خانه او می شود. ماها یک تماس تلفنی دریافت می کند که به او می گوید پول نقد را به یک ساختمان بیاورد.

زیرنویس فیلم Maha 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Maha 2022 یک ماه بعد، نوه الکس پاندیان ناپدید می شود. دختر الکس پاندیان با پول نقد به ساختمانی می رود تا قاتل پول را بگیرد و اقدام به فرار کند. ویکرام قاتل را می گیرد و ماسک خود را باز می کند تا چهره الکس پاندیان را آشکار کند. صحنه به ماها برمی گردد که در بالای ساختمان ایستاده و به پایین نگاه می کند و لبخند می زند. فیلم فلش بک ماها را نشان می دهد که در آن مالک و او عاشق شده اند. مالیک خلبانی است که وقتی ماها متوجه بارداری او می شود به سمت کارش می رود. ماها مشتاقانه منتظر است تا خبر خوشحال کننده را به مالک بگوید، متوجه می شود هواپیمایی که مالک در حال پرواز بود در دریای عرب گم شده است. سپس این صحنه به ماها که از مرگ دخترش غمگین است باز می گردد.

زیرنویس فیلم ماها 2022 از پلیس در مورد پرونده دخترش تحقیق می کند اما آنها او را تعقیب می کنند. ماها تصمیم می گیرد خودش جواب هایش را پیدا کند و به یک پلیس رشوه می دهد تا تمام جزئیات پرونده را به او بدهد. از این طریق، ماها متوجه می شود که فیلم دوربین مداربسته گرفته شده از خانه او با دوربینی که دارد مطابقت ندارد. ACP Vikram از الکس پاندیان سوال می کند که فاش می کند، یک روز زمانی که ACP Vikram در حال بررسی پرونده ماها بود، ماشین پسرش را در جاده پیدا کرد و آیشو را در صندوق عقب پیدا کرد. او به ماها زنگ می زند تا به او بگوید برو ساختمان و آیشو را با خود می برد و آیشو را در ساختمان رها می کند. آیشو کاملاً بیدار نیست، از لبه راه می رود و به مرگ می افتد. الکس که نمی خواست پسرش گرفتار شود، این کار را کرد. ماها زمانی که قاتل بارها و بارها با او صحبت می کرد به ضبط ها گوش می دهد. در پس‌زمینه ضبط‌ها صدای مسجد و قطار را می‌شنود. ماها به مغازه متیو، قاتل، می رود تا در مورد ریل قطار در آن نزدیکی بپرسد، اما متوجه نیست که نوه الکس پاندیان داخل آن است. همانطور که ماها می رود، صدایی را می شنود که در ضبط و قطاری که از آنجا می گذرد شنیده است. او متوجه می شود که تلفن آیشو روشن شده است و متوجه می شود که متیو قاتل است. متیو و ماها با هم درگیر می شوند که ماها به شدت مجروح می شود اما موفق می شود او را کتک بزند و در نهایت او را می کشد. ACP Vikram با نیروی پلیس وارد می شود.

زیرنویس Maha 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس ماها 2022 این پنجاهمین فیلم هانسیکا موتوانی و بیست و پنجمین فیلم محمد غیبران به عنوان آهنگساز است.  Sanam Shetty، Srikanth، Karunakaran و Thambi Ramaiah برای نقش‌های مهم این فیلم انتخاب شدند.  فیلمبرداری قرار بود در اواخر ژانویه 2020 انجام شود.

موسیقی این فیلم توسط غیبران ساخته شده است. کل آلبوم موسیقی متن در 12 ژوئیه 2022 منتشر شد. اشعار آهنگ ها توسط Viveka، Madhan Karky و Soundara Rajan نوشته شده است.

زیرنویس فیلم ماها 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم پس از تأخیرها و تعویق‌های بسیار در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در سراسر جهان اکران شد. حقوق پخش پس از نمایش فیلم توسط Aha بدست آمد، و در 5 اوت 2022 پخش خواهد شد.

Logesh Balachandran از Times of India 1.5 از 5 را داد و نوشت: “به طور خلاصه، ماها آنقدر که می خواهد موثر نیست.” پایان فیلم ممکن است بیننده را ناامید کند زیرا هیچ کاتارسیسی ارائه نمی دهد. داستان به همان اندازه شما را دست نخورده می گذارد زیرا اهمیتی نمی دهد که از کلیشه ها بالاتر رود.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,