دانلود زیرنویس فیلم Lullaby 2022 – بلو سابتايتل

آذر 20, 1401
35 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Lullaby 2022 زیرنویس فیلم لالایی یک فیلم درام اسپانیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی آلودا روئیز د آزوآ است. در این فیلم لایا کاستا و سوزی سانچز در کنار رامون بارئا و میکل بوستامانته بازی می‌کنند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Lullaby 2022 آمایا پس از زایمان […]

دانلود زیرنویس فیلم Lullaby 2022 زیرنویس فیلم لالایی یک فیلم درام اسپانیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی آلودا روئیز د آزوآ است. در این فیلم لایا کاستا و سوزی سانچز در کنار رامون بارئا و میکل بوستامانته بازی می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Lullaby 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Lullaby 2022 آمایا پس از زایمان به خانه پدر و مادرش باز می گردد زیرا همسرش برای مدتی دور است. این پروژه در برنامه انکوباتور ECAM توسعه یافت. این فیلم توسط Encanta Films، Sayaka Producciones و BuenaPinta Media تولید شده است، و با مشارکت RTVE، EiTB و Orange و بودجه ای از ICAA، دولت باسک، اداره منطقه ای مادرید و Crea SGR تامین شده است. تیراندازی به مدت 5 هفته به طول انجامید و بین مادرید و بیسکای (مونداکا و باکیو) انجام شد. علاوه بر زبان اسپانیایی، گفتگوهای باسکی و انگلیسی نیز در آن وجود دارد.

زیرنویس فیلم Lullaby 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Lullaby 2022 این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در فوریه 2022 انجام داد و به عنوان بخشی از بخش پانوراما در هفتاد و دومین جشنواره بین المللی فیلم برلین به نمایش درآمد. همچنین در بیست و پنجمین جشنواره فیلم مالاگا در 20 مارس 2022 به عنوان بخشی از رقابت اصلی جشنواره به نمایش درآمد. این فیلم توسط BTeam Pictures توزیع شد و در 20 مه 2022 در اسپانیا اکران شد.

با توجه به وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، لالایی بر اساس 10 بررسی از منتقدان، با میانگین امتیاز 8.3/10، 100٪ امتیاز تأیید دارد.  جاناتان هالند از ScreenDaily فیلم را به‌عنوان «درام مادر و دختری جذب‌کننده در سواحل باسک» ارائه کرد و آن را قوی‌ترین «در شخصیت‌پردازی ظریف و دلسوزانه زنانش» دانست.

دانلود زیرنویس فیلم لالایی 2022 از فوتوگراماس به این فیلم 4 از 5 ستاره داد، و “عدم وجود عریض” و “دوئل/معامله” بین دو “بزرگ” لایا کوستا و سوزی سانچز را برجسته کرد.  Irene Crespo از Cinemanía نیز به آن 4 ستاره از 5 ستاره داد و در حکم خود فیلم را به عنوان “اولینی درخشان و احساسی فراتر از مادری” خلاصه کرد.

زیرنویس Lullaby 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم لالایی 2022 پدرو آلمودوار کارگردان اسپانیایی فیلم را «بی‌تردید بهترین اولین نمایش سینمای اسپانیا برای سال‌ها» خواند و رابطه مادر و دختر را به‌عنوان «پرتره‌ای از نقش زنان در خانواده، صادقانه، عاری از احساسات و عاطفه» بیان کرد. طنز را حذف کنید» و برجسته کردن عملکرد لایا کاستا.

در آگوست 2022، اعضای آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسپانیا، لالایی را در فهرست کوتاه سه پیش‌گزینه خود برای ارسال به جوایز اسکار 95 برای بهترین فیلم بلند بین‌المللی در کنار آلکاراس و جانوران انتخاب کردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,