دانلود زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 – بلو سابتايتل

آبان 3, 1401
54 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 زیرنویس فیلم انتقال گمشده با الهام از وقایع واقعی، داستان روزهای پایانی جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، زمانی که سربازان آلمانی قطار تبعیدی را رها می‌کنند و سرنوشت سرنشینان آن را به دست نیروهای روسی در حال پیشروی می‌سپارند. این فیلم در مورد برخورد تصادفی بین سه زن، […]

دانلود زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 زیرنویس فیلم انتقال گمشده با الهام از وقایع واقعی، داستان روزهای پایانی جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، زمانی که سربازان آلمانی قطار تبعیدی را رها می‌کنند و سرنوشت سرنشینان آن را به دست نیروهای روسی در حال پیشروی می‌سپارند. این فیلم در مورد برخورد تصادفی بین سه زن، یک آلمانی، یک یهودی هلندی و یک روسی است. در میان ویرانه های جنگ، این زنان باید بر اختلافات خود غلبه کنند و برای زنده ماندن با یکدیگر همکاری کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 گلوبال اسکرین گفت، کارگردان فیلم، ساسکیا دیزینگ، «رویدادهای واقعی را با شخصیت‌های خیالی فیلم پیوند می‌دهد تا داستانی فمینیستی و عمیقاً انسانی درباره انسجام و دوستی خلق کند».

Diesing که پیش از این فیلم «ننا» را کارگردانی کرده بود، در جشنواره فیلم برلین 2015، جایی که در بخش نسل 14 پلاس بازی کرد، مورد توجه ویژه قرار گرفت. این فیلم همچنین برنده بهترین کارگردانی جشنواره فیلم هلند شد. دومین فیلم بلند او، «دورست» در جشنواره فیلم روتردام در سال 2018 به نمایش درآمد.

در «حمل و نقل گمشده» هانا ون ویلیت (آن+، تون، کویکسند)، که یکی از ستارگان تیرانداز امسال پروموشن فیلم اروپایی است، یوگنی آنسلین («بانک‌های بد») و آنا باخمن («گمشده‌ها») بازی می‌کنند. ، در کنار برام سوئیکر و کنستانتین فرولوف.

دانلود زیرنویس فیلم انتقال گمشده 2022 نیل فریدمن از فیلم Menemsha گفت: “فیلم “Lost Transport” یک کشف واقعی است. فیلمساز Saskia Diesing فیلمی ظریف و تاثیرگذار را نوشته و کارگردانی کرده است که بینندگان مطمئناً آن را دوست خواهند داشت.

زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Lost Transport 2022 این فیلم محصول مشترک KeyFilm، Amour Fou، Coin Film و NTR است، با حمایت صندوق فیلم هلند، انگیزه تولید فیلم هلند، CoBO، Film Fund لوکزامبورگ، Film und Medienstiftung NRW، Nordmedia، DFFF و Roba Music. انتشار. این فیلم در لوکزامبورگ و آلمان فیلمبرداری شده است.

بازیگر هلندی Van Vliet در گفتگو با Variety مشاهده کرد که اکثر فیلم‌های جنگی از دید مردان نمایش داده می‌شوند، عمدتاً توسط مردان کارگردانی می‌شوند و مردان را به عنوان قهرمان یا قربانی جنگ به تصویر می‌کشند. او گفت که با کنار گذاشتن جنسیت، چالش فیلم جدید درباره جنگ «نوشتن شخصیت‌های ظریفی است که از این کهن الگوها فراتر می‌روند». اما من همچنین احساس می‌کنم که در این فیلم فضایی برای نوعی انرژی زنانه بین شخصیت‌ها وجود دارد، جایی که آنها نقاط مشترکی پیدا می‌کنند.»

زیرنویس فیلم Lost Transport 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم انتقال گمشده 2022 او افزود: «این فیلم درباره درک زندگی از دیدگاه یک شخص دیگر است. و این در مورد شفقت و همدلی است، و شاید باورش آسان‌تر باشد وقتی داستانی با شخصیت‌های زن روایت می‌شود، زیرا جامعه به مردانگی نگاه می‌کند.»

زیرنویس Lost Transport 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس انتقال گمشده 2022 اگرچه او قبلاً در یک فیلم دوره ای حضور نداشته است، اما «در نقش هایی که دوست دارم بازی کنم، نقاط مشترکی را می بیند، زیرا آنها شخصیت های زن قوی، ظریف و لایه ای هستند – من هنوز معتقدم که در صنعت فیلم کمبود آنها وجود دارد. حداقل در هلند.» او از همکاری با Diesing قدردانی می کند زیرا او کارگردان را “یکی از مدافعان نمایندگی زنان باحال” می داند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,