دانلود زیرنویس فیلم La viaccia 1961 – بلو سابتايتل

آبان 23, 1401
167 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم La viaccia 1961 زیرنویس فیلم عاشقان یک فیلم درام ایتالیایی محصول سال ۱۹۶۱ به کارگردانی مائورو بولونینی بر اساس رمانی از ماریو پراتسی است. این فیلم با بازی کلودیا کاردیناله و ژان پل بلموندو در جشنواره فیلم کن در سال 1961 شرکت کرد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم La […]

دانلود زیرنویس فیلم La viaccia 1961 زیرنویس فیلم عاشقان یک فیلم درام ایتالیایی محصول سال ۱۹۶۱ به کارگردانی مائورو بولونینی بر اساس رمانی از ماریو پراتسی است. این فیلم با بازی کلودیا کاردیناله و ژان پل بلموندو در جشنواره فیلم کن در سال 1961 شرکت کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم La viaccia 1961 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم La viaccia 1961 اصل ایتالیایی نام مزرعه خانوادگی است که انگیزه داستان را ایجاد می کند. مرگ یک پدرسالار ثروتمند در سال 1885 یک جنگ قدرت بین خانواده را آغاز می کند.

زیرنویس فیلم La viaccia 1961 - بلو سابتايتل

زیرنویس La viaccia 1961 پسر فردیناندو سایر اقوام خود را می خرد تا کنترل کامل بر دارایی مرد مرده را به دست آورد. اما آمریگو، برادرزاده روستایی فردیناندو، مقاومت می کند. وقتی آمریگو به شهر می رود و با بیانکا ملاقات می کند، موضع او تضعیف می شود.

زیرنویس La viaccia 1961 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم عاشقان 1961 آمریگو برای حمایت از او به روشی که او عادت کرده است، از عمویش دزدی می کند. آمریگو که از نظر خانواده‌اش رسوا شده است، تصمیم می‌گیرد در نزدیکی معشوقش یعنی بیانکا بماند و در خانه‌اش به یک قلدری تبدیل شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,