دانلود زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 – بلو سابتايتل

آبان 1, 1401
144 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 زیرنویس فیلم هندی کریشنا وریندا ویهاری ۲۰۲۲ به کارگردانی آنیش آر کریشنا و تهیه‌کنندگی اوشا مولپوری تحت عنوان Ira Creations است. ناگا شاوریا و شرلی ستیا بازیگران این فیلم هستند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 کریشنا چاری (ناگا شاوریا) از یک […]

دانلود زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 زیرنویس فیلم هندی کریشنا وریندا ویهاری ۲۰۲۲ به کارگردانی آنیش آر کریشنا و تهیه‌کنندگی اوشا مولپوری تحت عنوان Ira Creations است. ناگا شاوریا و شرلی ستیا بازیگران این فیلم هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 کریشنا چاری (ناگا شاوریا) از یک خانواده سختگیر و محدود برهمن است که در حیدرآباد شغل نرم افزاری پیدا می کند. لحظه ای که وریندا (شرلی ستیا) را در دفتر کارش می بیند، عاشق او می شود. اما او کاملاً لجباز است و به دلیل یک مسئله عشق او را نمی پذیرد. کریشنا سرانجام عشق او را به دست می آورد، اما او در مورد چگونگی متقاعد کردن خانواده ارتدوکس خود کاملاً گیج است. پس از مدتی او به نحوی با ترفندی آنها را متقاعد می کند و با وریندا ازدواج می کند. این باعث می شود که او در دردسر بزرگی فرود آید. این دردسر چیست؟ کریشنا چگونه آن را مدیریت کرد؟ که داستان را شکل می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم کریشنا وریندا ویهاری ۲۰۲۲ این فیلم به طور رسمی در 16 اکتبر 2020 معرفی شد. این فیلم به طور رسمی در 28 اکتبر 2020 اکران شد. نام آزمایشی این فیلم NS22 و IRA4 بود.  در 22 ژانویه 2022، عنوان رسمی فیلم به عنوان کریشنا وریندا ویهاری معرفی شد. عکاسی اصلی فیلم در 9 دسامبر 2020 آغاز شد.

زیرنویس فیلم Krishna Vrinda Vihari 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Krishna Vrinda Vihari 2022 موسیقی ساخته شده توسط Mahati Swara Sagar با همکاری Naga Shourya برای چهارمین بار پس از Jadoogadu، Nartanasala و Chalo. حقوق صوتی توسط سارگما در بسته بندی قرار گرفت. اولین تک آهنگ با نام “Varshamllo Vennella” توسط Adtiya RK و Sanjana Kalmanje خوانده شد و در 9 آوریل 2022 منتشر شد.

زیرنویس فیلم کریشنا وریندا ویهاری ۲۰۲۲ کریشنا وریندا ویهاری در 23 سپتامبر 2022 منتشر شد. پیش از این، این فیلم قرار بود در 22 آوریل 2022 در سینماها اکران شود. به 20 می و بعداً در 24 ژوئن 2022 عقب انداخته شد اما منتشر نشد.

زیرنویس Krishna Vrinda Vihari 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس کریشنا وریندا ویهاری ۲۰۲۲ «کریشنا وریندا ویهاری برای کار کردنش به نوشتن و کارگردانی بهتری نیاز داشت، زیرا برای اجرای آن کمی بیش از حد به لحظات نابسامان نوشته شده متکی است. “. Arvind V از Pinkvilla به فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “در حالت ایده آل، فیلمی مانند این باید به شدت از اکشن دور می ماند. اگر نتوانید در مقابل وسوسه پاره کردن پیراهن قهرمان خود مقاومت کنید، می توانید مبارزه کنید. و بدن پاره‌شده‌اش را فلش بزن. اما موقعیتی غیرممکن وجود دارد که نمی‌توانی صحنه‌ی درگیری داشته باشی. «KVV» این درس را از دست می‌دهد، مانند تقریباً تمام درس‌های فیلمنامه‌نویسی را از دست می‌دهد».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,