دانلود زیرنویس فیلم Klondike 2022 – بلو سابتايتل

مهر 21, 1401
12 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Klondike 2022 کلوندایک یک فیلم درام اوکراینی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تدوین مرینا ار گورباخ است. در این فیلم، اوکسانا چرکاشینا در نقش یک زن باردار زندگی می‌کند که در نزدیکی مرز اوکراین و روسیه در طول جنگ روسیه و اوکراین و تیراندازی در پرواز 17 خطوط هوایی مالزی […]

دانلود زیرنویس فیلم Klondike 2022 کلوندایک یک فیلم درام اوکراینی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تدوین مرینا ار گورباخ است. در این فیلم، اوکسانا چرکاشینا در نقش یک زن باردار زندگی می‌کند که در نزدیکی مرز اوکراین و روسیه در طول جنگ روسیه و اوکراین و تیراندازی در پرواز 17 خطوط هوایی مالزی زندگی می‌کند. کلوندایک در جشنواره فیلم ساندنس در 21 ژانویه 2022 به نمایش درآمد و برنده سینمای جهان شد. مسابقه نمایشی برای کارگردانی. در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین، مقام دوم را در بخش جایزه تماشاگران پانوراما کسب کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Klondike 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Klondike 2022 این فیلم بر داستان یک خانواده محلی اوکراینی متمرکز است که در مرکز سقوط هواپیمای MH17 به دام افتاده اند. این اقدامات در 17 ژوئیه 2014 در روستای Grabove، منطقه دونتسک، در نزدیکی مرز روسیه رخ می دهد. قهرمانان داستان ایرینا و آناتولی در انتظار اولین فرزند خود هستند، زیرا جنگ به طور وحشیانه به زندگی آنها همراه با خرابه های یک بوئینگ سقوط کرده حمله می کند. این زن از تخلیه امتناع می کند، حتی زمانی که روستا توسط گروه های مسلح اشغال شده است.

زیرنویس فیلم Klondike 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Klondike 2022 این پروژه سینمایی در یازدهمین مسابقه دولتی سینما که توسط آژانس دولتی فیلم اوکراین برگزار شد، برنده شد. علاوه بر این، در می 2021، وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه از تولید فیلم حمایت کرد. بودجه 25.9 میلیون UAH بود.

زیرنویس Klondike 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کلوندایک 2022 انتخاب بازیگر توسط تانیا سیمون هدایت شد. سرجان کورپیل، کارگردان صدای بوسنیایی و زویاد مگبریشویلی، آهنگساز گرجستانی نیز در این پروژه حضور داشتند. بر اساس شرایط همکاری، 90 درصد پس از تولید در ترکیه انجام شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,