دانلود زیرنویس فیلم Keedam 2022 – بلو سابتايتل

آذر 6, 1401
88 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Keedam 2022 زیرنویس فیلم هندی کیدام یک فیلم هیجان انگیز به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی راهول ریجی نیر و با بازی راجیشا ویجایان و سرنیواسان است. این فیلم در 20 می 2022 در سینماها اکران شد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Keedam 2022 رادیکا بالان، کارشناس امنیت […]

دانلود زیرنویس فیلم Keedam 2022 زیرنویس فیلم هندی کیدام یک فیلم هیجان انگیز به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی راهول ریجی نیر و با بازی راجیشا ویجایان و سرنیواسان است. این فیلم در 20 می 2022 در سینماها اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Keedam 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Keedam 2022 رادیکا بالان، کارشناس امنیت سایبری، زمانی که طعمه یک حادثه سایبری می شود، به آشوب تبدیل می شود. او تصمیم می گیرد همه چیز را در دست بگیرد و با مجرمان تسویه حساب کند.

زیرنویس فیلم Keedam 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Keedam 2022 کارگردان این فیلم، راهول ریجی نیر، پیش از این درام ورزشی خو-خو را با بازی راجیشا ویجایان کارگردانی کرده بود. در این فیلم راجیشا ویجایان نقش یک کارشناس امنیت سایبری را بازی می کند.

دانلود زیرنویس فیلم کیدام 2022 حقوق موسیقی این فیلم متعلق به سارگما است. موسیقی این فیلم توسط سیدارتا پرادیپ ساخته شده است. شعر توسط Vinayak Sasikumar، Neeraj Kumar و Mridul نوشته شده است.

زیرنویس Keedam 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کیدام 2022 “با کنار گذاشتن بخش اخلاقی، فیلم را می توان به عنوان یک مبارزه شجاعانه یک زن با استفاده از ابزار خود در برابر گروهی از اراذل و اوباش که به فضای شخصی او نفوذ می کنند، مثبت نگریست”. منتقدی از Manorama Online نوشت: «با این وجود، Keedam آینه‌ای است در مورد تجاوز به حریم خصوصی و نگرانی‌های ناشی از آن که از منشور امنیت سایبری به تصویر کشیده می‌شود، اگرچه ما آرزو می‌کنیم که می‌توانست بوم گسترده‌تری را بچرخاند». آنا م.م. Vetticad از Firstpost گفت که “Keedam عاقلانه در رابطه با مسئله عدالت هوشیار مبتنی بر فناوری تجویز نمی کند، اما از پرداختن به پیچیدگی های موجود در استفاده از تکنیک های نظارتی از جمله سوء استفاده از آنها توسط قدرت ها اجتناب می کند.” Cris of The News Minute اظهار داشت: “با وجود اینکه همه عناصر وجود دارند – یک بازیگر خوب، شرور متقاعد کننده، یک محیط مناسب – ساخت فیلم ناکافی است”.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,