دانلود زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 – بلو سابتايتل

مهر 13, 1401
16 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 یک زن جوان مبتلا به اختلال اضطرابی و با رسیدن به 25 سالگی، سعی می کند زندگی و رابطه ای عاشقانه در یک شهر کوچک ایتالیا بسازد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 خوب، سلیقه ای در کار نیست، و […]

دانلود زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 یک زن جوان مبتلا به اختلال اضطرابی و با رسیدن به 25 سالگی، سعی می کند زندگی و رابطه ای عاشقانه در یک شهر کوچک ایتالیا بسازد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 خوب، سلیقه ای در کار نیست، و می توانیم به شما اطمینان دهیم که ما عاشق سینمای ایتالیا و تنوع آن هستیم، از فلینی، قدردانی از روسلینی، و در حالی که در آن هستیم، ممکن است به چیزی معاصرتر اشاره کنیم و بگوییم که دوست داریم. روبرتو بنینی دوست داشتنی با این حال، «پریدن از مکان‌های بلند» کاملاً «آن» نوع فیلم ایتالیایی نیست. به اندازه کافی درست است، ایتالیا مهد رنسانس است، و ما می‌دانیم که آنها به این واقعیت افتخار می‌کنند، اما این فیلم نه به خاطر سبک منریستی، خواندن فقدان آن، و نه حس شنیداری وجودش، ما را شگفت‌زده نمی‌کند.

با این اوصاف، اگر به دنبال یک درام عاشقانه آسان، ساده در فرضیه‌اش، گاهی دراماتیک، و حتی احساساتی، شیرین و صمیمی هستید، از این فیلم دیدن کنید، زیرا ممکن است از آن لذت ببرید.

زیرنویس فیلم Jumping from High Places 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Jumping from High Places 2022 این ایده به‌خصوص بدیع نیست و احتمالاً توجه زیادی را به خود جلب نخواهد کرد و در قفسه بزرگ‌ها نیز جایی نخواهد داشت. این یک ویژگی است که باید تماشا شود و در آن منعکس نشود، بنابراین به ناچار به زودی پس از مشاهده فراموش می شود. قطعاً فرمولی است، تکرار آنچه دیده‌ایم، حس آشنایی و ارتباط بی‌ضرر را در بینندگان برمی‌انگیزد که به آن‌ها اجازه می‌دهد از تماشای این فیلم سرگرمی جدا شوند.

این ویژگی های برجسته خود را دارد، همه آنها از آن ناشی می شود که تولید مبتنی بر فرمول است، و جدیت موقعیت را با کمدی عاشقانه ای که قهرمان داستان دنبال می کند، هدایت می کند. البته، ما نمی‌توانیم در کنار قهرمان داستان نباشیم، زیرا او خود را وام می‌دهد که مورد پسند واقع شود – منظورم این است که این یک درام رمانتیک است، به سختی می‌توان ژانری را با یک شخصیت اصلی نامطلوب ترکیب کرد.

زیرنویس Jumping from High Places 2022 - بلو سابتايتل

با «پریدن از مکان‌های مرتفع»، کلاسیک ایتالیایی Cinecittà را پشت سر می‌گذاریم و به سمت یک فیلم «تابستانی» می‌رویم که ممکن است برای بسیاری از افراد بی‌ضرر باشد. آنها تا حدودی سرگرم خواهند شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,