دانلود زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 – بلو سابتايتل

آبان 19, 1401
0 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 یک نیروی شیطانی روستاییان چینگ یا را به دام انداخته و آنها را به قلمرویی در ابرها برده است. در آنجا، که توسط موجودات اژدها مانند محافظت می‌شوند، باید بی‌پایان زحمت بکشند تا خواسته‌های خدایان ابری را برآورده کنند. براي دانلود زيرنويس […]

دانلود زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 یک نیروی شیطانی روستاییان چینگ یا را به دام انداخته و آنها را به قلمرویی در ابرها برده است. در آنجا، که توسط موجودات اژدها مانند محافظت می‌شوند، باید بی‌پایان زحمت بکشند تا خواسته‌های خدایان ابری را برآورده کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 این نیروهای شیطانی توسط لیو لی، یک جادوگر قدرتمند که توانایی احضار شیاطین سنگی هیولایی را دارد که می توانند کل شهرها را خراب کنند، فرماندهی می کنند. پادشاه میمون، سان وو کنگ، تصمیم گرفته است که این اشتباه وحشتناک را اصلاح کند و به قلمرو ابری می آید و وانمود می کند که برای انجام یک وظیفه پست آمده است.

زیرنویس فیلم Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 در عوض، او بلافاصله به اتاق زیرزمینی وسیعی که روستاییان در آن زحمت می کشند، مخفیانه می رود و از قدرت هولناک خود برای باز کردن دروازه ای به قلمرو فانی استفاده می کند. بسیاری از روستاییان از طریق این پورتال فرار می کنند – اما به زودی نگهبانان متوجه می شوند که چه خبر است و جلوی فرار را می گیرند.

زیرنویس Journey to the West: A Duel of the Faith 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم سفر به غرب: دوئل ایمان 2021 نیروهای شیطانی جنگجو یانگ جیان را احضار کرده و او را برای شکار شاه میمون اعزام می کنند. اما آیا این جنگجوی سرسخت تصمیم می گیرد با لیو لی طرف شود – یا می تواند تصمیم بگیرد به پادشاه میمون کمک کند تا قدرت های شیطانی را خنثی کند؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,