دانلود زیرنویس فیلم Ivanna 2022 – بلو سابتايتل

آذر 11, 1401
78 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Ivanna 2022 زیرنویس فیلم ایوانا یک فیلم ترسناک اندونزیایی محصول 2022 به کارگردانی کیمو استامبول و نویسندگی لله لیلا با بازی کیتلین هالدرمن، جووارل کالوم، جونیور رابرتز، شاندی ویلیام و سونیا آلیسا است. داستان فیلم از رمانی نوشته ریسا ساراسواتی اقتباس شده است و این فیلم اسپین آف از Danur 2: Maddah […]

دانلود زیرنویس فیلم Ivanna 2022 زیرنویس فیلم ایوانا یک فیلم ترسناک اندونزیایی محصول 2022 به کارگردانی کیمو استامبول و نویسندگی لله لیلا با بازی کیتلین هالدرمن، جووارل کالوم، جونیور رابرتز، شاندی ویلیام و سونیا آلیسا است. داستان فیلم از رمانی نوشته ریسا ساراسواتی اقتباس شده است و این فیلم اسپین آف از Danur 2: Maddah و بخشی از جهان Danur است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Ivanna 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Ivanna 2022 زمانی که امبار و دیکا پس از مرگ والدینشان از آنجا دور شدند، خواهر و برادرها هرگز فکر نکردند که آنچه که ظاهراً شروعی جدید بود به آغاز بزرگترین بدبختی زندگی آنها تبدیل می شود. همه اینها به دلیل توانایی آمبر برای احساس غیب که پس از اختلال در بینایی به دست آورد، تقویت می شود. برخلاف استقبال گرمی که در پانتی جومپو از آن‌ها شد، آمبر چشم‌اندازی وهم‌آور از گذشته به دست آورد. او متوجه شد که سال ها پیش در همان خانه قتل عام صورت گرفته است. یک نهاد بانوی هلندی، ایوانا، در چشم انداز آمبار ظاهر شد و به او نگاهی اجمالی به تراژدی داد که در آن توسط یک امپریالیست پست سر بریده شد.

زیرنویس فیلم Ivanna 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ivanna 2022 در روز عید فطر، مادربزرگ آنی مرده در حوض خون وحشتناکی پیدا می شود که سر بریده شده است. آمبار تصور کرد که این تراژدی می تواند مربوط به کشف قبلی یک صندوقچه پر از ریزه کاری ها و یک مجسمه بدون سر در زیرزمین آلاچیق خانه سالمندان باشد. حالا، آمبر باید انتقام موجودی را که به آرامی وارد زندگی آنها می شود، حتی برای سرشان حل کند.

زیرنویس Ivanna 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم ایوانا 2022 یکی از موفق ترین باکس آفیس ها در اندونزی بود، در هفته اول ایوانا بیش از یک میلیون بلیت فروخت. در پایان اکران داخلی خود، این فیلم با 2.7 میلیون بازدید با مجموع فروش 125 میلیارد روپیه (8.5 میلیون دلار آمریکا) به چهارمین فیلم پرفروش داخلی در سال 2022 تبدیل شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,