دانلود زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 – بلو سابتايتل

آذر 1, 1401
54 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 شلبی (موری-هوسلی) یک مهندس موشک پرتلاش و مادری فداکار برای دخترش گریس (ایزابل برچ، “باشگاه بچه نگهبانان”) است. از زمانی که شوهر شلبی چند سال پیش درگذشت، او سخت کار کرده است تا جادوی کریسمس را برای گریس زنده نگه دارد، که به ویژه عاشق داستان خارق‌العاده‌ای […]

دانلود زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 شلبی (موری-هوسلی) یک مهندس موشک پرتلاش و مادری فداکار برای دخترش گریس (ایزابل برچ، “باشگاه بچه نگهبانان”) است. از زمانی که شوهر شلبی چند سال پیش درگذشت، او سخت کار کرده است تا جادوی کریسمس را برای گریس زنده نگه دارد، که به ویژه عاشق داستان خارق‌العاده‌ای است که شلبی در کودکی اختراع کرده بود، شاهزاده کریسمس.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 در داستان شاهزاده کریسمس یک شخصیت جادویی با اسب و کالسکه سفید مایل به برفی است که داستان نویس بی نظیری است، بهترین دوست با بابانوئل است و به برآوردن آرزوها معروف است. هنگامی که رئیس اسکروج مانند شلبی، ایوان (رو جونیور) سعی می کند همه را مجبور به کار در تعطیلات کند، درست زمانی که گریس وارد می شود و او را با شاهزاده داستان اشتباه می گیرد، آماده است که بیرون برود.

زیرنویس فیلم Inventing the Christmas Prince 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Inventing the Christmas Prince 2022 ایوان که سبک مدیریتی سختگیرانه اش تحت نظارت هیئت مدیره شرکت است، می داند که نمی تواند کارمند دیگری را از دست بدهد. او به شلبی التماس می کند که بماند و او موافقت می کند، اما تحت یک شرط: او باید در کنار تظاهر به شاهزاده کریسمس برای گریس بازی کند. در این نقش، او باید هشت آرزوی گریس را برآورده کند، از جمله حضور در خواب کریسمس، بردن او به چای و بردن شلبی برای شام. به زودی، شلبی متوجه تأثیر مثبت ایوان بر گریس می شود و او شروع به دیدن او در نور جدیدی می کند.

زیرنویس Inventing the Christmas Prince 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم اختراع شاهزاده کریسمس 2022 با این حال، وقتی کار ایوان با قول مهمی که به گریس داده بود در تضاد است، شلبی می ترسد که قلب دخترش برای بار دوم شکسته شود. اما شاید گریس درست می گوید – شلبی فقط باید به جادوی شاهزاده کریسمس اعتقاد داشته باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,