دانلود زیرنویس فیلم Immersion 2021 – بلو سابتايتل

آبان 21, 1401
1 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Immersion 2021 زیرنویس فیلم غوطه ور شدن یک فیلم مهیج شیلیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی نیکولاس پستیگلیونه و با بازی آلفردو کاسترو است. این فیلم در مورد یک سفر خانوادگی قایقرانی است که چرخشی غیرمنتظره به خود می گیرد. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم Immersion 2021 زیرنویس فیلم غوطه ور شدن یک فیلم مهیج شیلیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی نیکولاس پستیگلیونه و با بازی آلفردو کاسترو است. این فیلم در مورد یک سفر خانوادگی قایقرانی است که چرخشی غیرمنتظره به خود می گیرد. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم گوادالاخارا 2021 داشت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Immersion 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Immersion 2021 در دریاچه ای دورافتاده و زیبا در شیلی، پدری از طبقه متوسط، ریکاردو، و دو دخترش برای بازدید از خانه تعطیلات خانواده، که به دلیل سال ها بی توجهی در حال فروپاشی است، با کشتی سفر می کنند.

زیرنویس فیلم Immersion 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Immersion 2021 در حالی که دخترانش در زیر آفتاب نیمه روز روی عرشه چرت می زنند، ریکاردو گروهی از مردان را در یک قایق کوچک می بیند که به نظر می رسد در مضیقه هستند و کمک می خواهند. او که دچار پارانویا شده است، قایق بادبانی خود را به سمت دیگری می‌چرخاند، اما دخترانش بیدار می‌شوند و او را به خاطر عدم دلسوزی‌اش صدا می‌زنند. ریکاردو شرمنده دخترانش برای کمک به مردانی که سوار قایق بادبانی او می شوند، باز می گردد.

زیرنویس Immersion 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم غوطه ور شدن 2021 یکی از این افراد اکنون ناپدید شده و بیم آن می رود که غرق شود. جستجوی پرتنشی آغاز می شود که در آن ترسی زشت بین همه طرفین ایجاد می شود و شرایطی به راه می افتد که قابل تغییر نیست.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,