دانلود زیرنویس فیلم Hunger 1966 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
43 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Hunger 1966 گرسنگی یک فیلم درام سیاه و سفید محصول 1966 به کارگردانی هنینگ کارلسن دانمارکی، با بازی بازیگر سوئدی پر اسکارسون، و بر اساس رمان گرسنگی نوشته نروژی برنده جایزه نوبل، کنوت هامسون است. این فیلم که در لوکیشن در اسلو فیلمبرداری شد، اولین فیلمی بود که به عنوان یک تلاش […]

دانلود زیرنویس فیلم Hunger 1966 گرسنگی یک فیلم درام سیاه و سفید محصول 1966 به کارگردانی هنینگ کارلسن دانمارکی، با بازی بازیگر سوئدی پر اسکارسون، و بر اساس رمان گرسنگی نوشته نروژی برنده جایزه نوبل، کنوت هامسون است. این فیلم که در لوکیشن در اسلو فیلمبرداری شد، اولین فیلمی بود که به عنوان یک تلاش مشترک بین سه کشور اسکاندیناوی تولید شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

 دانلود زیرنویس فیلم Hunger 1966 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Hunger 1966 این فیلم با تمرکز کامل خود بر زندگی در فقر و ناامیدی، شاهکار رئالیسم اجتماعی تلقی می شود. مورخان فیلم پیشنهاد می کنند که این اولین فیلم دانمارکی بود که پس از کار کارل تئودور درایر، توجه جدی بین المللی را به خود جلب کرد. این یکی از ده فیلمی است که در قانون فرهنگی دانمارک توسط وزارت فرهنگ دانمارک فهرست شده است.

دانلود زیرنویس فیلم گرسنگی 1966 در سال 1890 کریستیانیا (اسلو)، نویسنده ای فقیر و تنها به نام پونتوس (پر اسکارسون) از کشور به این شهر می آید. او روی پلی می ایستد، مشرف به آب جاری، می نویسد اما به وضوح گرسنه است. او چندین بار به یک رهن باز می رود. جلیقه‌اش را چند سنت می‌فروشد، سپس پول را به گدا می‌دهد. پول دیگری که به دستش می‌افتد را هم می‌دهد. او مقاله‌ای نوشته است که سردبیر روزنامه (هنکی کولستاد) در صورت انجام برخی اصلاحات موافقت می‌کند آن را منتشر کند، اما پونتوس آنقدر مفتخر است که در صورت پیشنهاد پیش‌پرداخت را بپذیرد، بنابراین با خوشحالی اما همچنان گرسنه آنجا را ترک می‌کند. او برای سگ ساختگی خود که در یک کوچه مخفیانه آن را می جود التماس می کند. او اغلب این شانس را دارد که اوضاع را برای خودش بهتر کند، اما غرور او مانع می شود، مانند زمانی که از کمک بسیار مورد نیاز یک دوست نگران خودداری می کند.

زیرنویس فیلم Hunger 1966 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hunger 1966 هنگامی که او قادر به پرداخت اجاره اش نیست، صاحبخانه (الز هایبرگ) او را بیرون می کند. صاحبخانه دیگری به زودی همین کار را می کند. گرسنگی دائماً بر پونتوس غلبه می کند و او در حالی که برای زنده ماندن تلاش می کند بین توهم و واقعیت در حرکت است. او دچار تحقیرهایی می شود که او را به مرز جنون می رساند. او برای شغل حسابداری درخواست می دهد اما رد می شود و به دلیل عینک زدن در امتحان فیزیکی برای آتش نشان شدن مردود می شود. یکی از توهمات حول محور یلاجالی (گانل لیندبلوم)، زنی ظاهراً باصفا است که او در خیابان با او ملاقات کرده است. با وجود معاشقه های متقابل آنها، هیچ چیز بین آنها تغییر نمی کند. با یک انگیزه ناگهانی، پونتوس به عنوان یک خدمه در یک کشتی باری خروجی مشغول به کار می شود. مقصد او مشخص نیست.

زیرنویس Hunger 1966 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم گرسنگی 1966 این فیلم نامزد نخل طلا شد و در سال 1967 برنده جایزه بودیل برای بهترین فیلم دانمارکی شد. اسکارسون برای نقش اصلی خود برنده جوایز بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم کن 1966، جایزه بهترین بازیگر مرد در چهارمین گلدباگ شد. جوایز،  جوایز Bodil 1967 و جایزه انجمن ملی منتقدان فیلم ایالات متحده برای بهترین بازیگر مرد در سال 1968. این فیلم همچنین به عنوان فیلم دانمارکی برای بهترین فیلم خارجی زبان در سی و نهمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد، اما به عنوان یک فیلم پذیرفته نشد. نامزد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,