دانلود زیرنویس فیلم Hounded 2022 – بلو سابتايتل

آبان 5, 1401
40 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Hounded 2022 برگزیت به دلیل غیبتش تا کنون در سینمای بریتانیا قابل توجه بوده است. بنابراین فعلاً باید به پژواک‌های ضعیف در فیلم‌هایی مانند Hounded بسنده کنیم، فیلمی که به شیوه فیلم B خود به شکاف‌های عمیق کنونی در جامعه انگلیسی و نوستالژی دوران اوج بلایتی می‌پردازد. گروهی از خانه‌شکن‌های پکهام را […]

دانلود زیرنویس فیلم Hounded 2022 برگزیت به دلیل غیبتش تا کنون در سینمای بریتانیا قابل توجه بوده است. بنابراین فعلاً باید به پژواک‌های ضعیف در فیلم‌هایی مانند Hounded بسنده کنیم، فیلمی که به شیوه فیلم B خود به شکاف‌های عمیق کنونی در جامعه انگلیسی و نوستالژی دوران اوج بلایتی می‌پردازد. گروهی از خانه‌شکن‌های پکهام را در مقابل مجموعه‌ی شکار روباه قرار می‌دهد، طنز آن بی‌معنی است و ولگردی و ولگردی پرطرفدار آن هرگز به اندازه کافی فریبنده نیست. اما هنوز هم یک هیجان انتقام جویانه دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Hounded 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Hounded 2022 لئون (نوبوس جونیور) رهبر گروهی از دزدان است که می‌خواهند آخرین شغل خود را برای سرمایه‌گذاری در مورد مطالعات Chaz (مالاچی پولار-لچمن) انجام دهند. همراه با بازمانده آزار خانگی ویکس (هانا تریلن) و مهاجر لهستانی تاد (راس کولز)، آنها به یک عمارت بزرگ می افتند، اما ساکنان آنها را پرت می کنند و تهمت می زنند. آنها در یک میدان مجاور با سخنرانی اعیان محلی کاترین ردویک (سامانتا باند، خانم مانی پنی سابق) در مورد حفظ “نظم طبیعی – نظمی که این جزیره کوچک را به اوج تمدن هدایت کرده است” از خواب بیدار می شوند. اما او آنها را رها می کند، یا آنها فکر می کنند تا زمانی که شاخ های شکار از بالا به صدا در می آیند.

زیرنویس فیلم Hounded 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hounded 2022 تا آنجایی که طنز طبقاتی پیش می رود، با تبدیل طبقه پایین به معدن انسان، این امر کمی ساده است. تامی بولدینگ، کارگردان نخستین، واقعاً اظهار نظر اجتماعی را بیش از این توسعه نمی‌دهد، علی‌رغم وقفه‌های خوب عجیب، مانند گیج شدن چز در مواجهه با تلفن با شماره‌گیری چرخشی (نشانه نهایی حضور در سرزمین ترسناک عامیانه).

زیرنویس Hounded 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شکار شده 2022 این کمکی نمی کند که پایان شرور بازیگران کمی دلگیر باشد، با ردویک باند و برادرش (با بازی جیمز لنس) بیشتر آزاردهنده تر از هیولاهای نفرت انگیز پوشو. در عین حال، برداشت Hounded به اندازه‌ای کاریکاتورگونه است که احساس تهدید واقعی را خنثی می‌کند و مانع از آن می‌شود که پاسخ چندفرهنگی بریتانیایی به Deliverance باشد که گاهی اوقات احساس می‌کند برای آن کشش دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,