دانلود زیرنویس فیلم Hello Darlin’ 2020 – بلو سابتايتل

مهر 20, 1401
51 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Hello Darlin’ 2020 کارگردان گری دلانی، نویسندگی ادوارد هاکین را در این فیلم بلند قدرتمند زنده می کند. ما لس دالتون را دنبال می کنیم که او پس از 9 سال گذراندن 9 سال به دلیل سرقت مسلحانه از زندان آزاد می شود. به همان اندازه که همه چیز در درون غم […]

دانلود زیرنویس فیلم Hello Darlin’ 2020 کارگردان گری دلانی، نویسندگی ادوارد هاکین را در این فیلم بلند قدرتمند زنده می کند. ما لس دالتون را دنبال می کنیم که او پس از 9 سال گذراندن 9 سال به دلیل سرقت مسلحانه از زندان آزاد می شود. به همان اندازه که همه چیز در درون غم انگیز است، لس در بیرون چیز زیادی برای انتظار ندارد. یک تخت فرسوده با شادی و روح به اندازه یک تخته بتنی. دختر بالغی که آنقدر از عمر خود را بدون پدر گذرانده است که بیشتر به نبود او عادت کرده تا حضور او.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Hello Darlin' 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Hello Darlin’ 2020 هالی برای زندگی جدیدی که لس در تلاش برای ساختن آن است، اساسی است. او به او کمک می‌کند تا تلفن و جایی برای زندگی داشته باشد، اما پیوند خانوادگی بین آنها بسیار دور است. فروپاشی ازدواج والدینش، هالی را در شرایط سختی بین دو طرف قرار می دهد.

زیرنویس فیلم سلام دارلین 2020 علیرغم اینکه لس در آزادی مشروط است، تمایل لس برای اقدام بیشتر او را افزایش می دهد زیرا او تصمیم می گیرد کارهایی را در “کنترل آفات” انجام دهد. ساختمان آپارتمانی که او در آن زندگی می کند گرفتار دو اراذل و اوباش است که از ساکنان پول حفاظت می خواهند و وقتی نمی توانند پرداخت کنند آنها را وحشت زده می کنند.

زیرنویس فیلم Hello Darlin' 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hello Darlin’ 2020 در تمام این مدت، لس توسط کارآگاه پرونده ای که او را به زندان انداخت، تعقیب می شود. کارآگاه درک کلیتون متقاعد شده است که لس طلای گم شده از سرقت را دارد. در واقع، کارول، همسر سابق لس نیز همینطور است. لس سعی می‌کند کارت‌هایش را تا جایی که ممکن است نزدیک به سینه‌اش نگه دارد، اما وقتی حقیقت در مورد رابطه کارول با همسر جدیدش آشکار می‌شود، لس باید تصمیم‌های سختی بگیرد.

زیرنویس Hello Darlin' 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس سلام دارلین 2020 در کل فیلم فوق العاده اجرا شده است. از لوکیشن گرفته تا بازیگران، تا فیلمبرداری. داگ آلن به‌عنوان قهرمان داستان، فیلم را با نوعی سبک جیمز باند همه‌جانبه حمل می‌کند. او هم متین است بلکه انسان است. آلن خط ظریف بین این دو را به راحتی طی می کند. رابطه بین لس و همسایه‌اش، آنیا (با بازی نیمی هاراسگاما) با طنز ملایم و گفتگوی ظریف، بعد دیگری به فیلم می‌افزاید. دیزی بادگر در نقش دختر لس نقش بسیار خوبی را ایفا می کند و در بیشتر قسمت های فیلم به طرز مرموز باقی می ماند. یکی دیگر از منابع اسرارآمیز گریزان، کارآگاه درک کلیتون است که در حاشیه داستان به عنوان یادآوری غم انگیز از گذشته لس وجود دارد. پاتریک کارنی جونیور نقش کارآگاه شکست خورده ای را به تصویر می کشد که نمی تواند یک معمای حل نشده را رها کند و با صدای همراهش رشته ای از تهدید و درام را در سراسر جهان به وجود می آورد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,