دانلود زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 – بلو سابتايتل

مهر 25, 1401
51 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 خداحافظ، پتروشکا یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی نیکولا رز با بازی لیزی کهو، توماس ویلژوکس و کیسی لندمن است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 یک زن جوان با چشمان پرستاره و بی دست و پا با قلبی بزرگ […]

دانلود زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 خداحافظ، پتروشکا یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی نیکولا رز با بازی لیزی کهو، توماس ویلژوکس و کیسی لندمن است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 یک زن جوان با چشمان پرستاره و بی دست و پا با قلبی بزرگ با یک اسکیت باز بد شانس در پاریس ملاقات می کند و این دو زندگی یکدیگر را به شیوه های غیرمنتظره ای تغییر می دهند.

زیرنویس فیلم Goodbye, Petrushka 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Goodbye, Petrushka 2022 این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم Dance With Films در 12 ژوئن 2022 به نمایش درآمد. استفانی آرچر از فیلم Inquiry نوشت که این فیلم “تجربه پرتلاطم به چالش کشیدن واقعیت را با جاه‌طلبی هدایت می‌کند، و مخالفان را پشت سر می‌گذارد تا چیزی را ارائه دهند که می‌توان به آن افتخار کرد.”

زیرنویس Goodbye, Petrushka 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم خداحافظ پتروشکا 2022 آلن نگ از فیلم تهدید به فیلم امتیاز 7 از 10 داد و آن را “روایتی صمیمانه” خواند و نوشت که “فیلم کاملی نیست، اما فیلمی بسیار شخصی است.”

زیرنویس خداحافظ پتروشکا 2022 الیاس ساوادا از فیلم اینترنشنال نوشت که “دنیای رز رهگذران کمی را در هر یک از محیط های دنیوی خود ارائه می دهد، بنابراین شما تحت فشار قرار می گیرید خداحافظ، پتروشکا را در جهان کوچک خود بپذیرید.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,