دانلود زیرنویس فیلم Godfather 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Godfather 2022 – بلو سابتايتل
مهر 9, 1401
80 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Godfather 2022 پدرخوانده هندی یک فیلم اکشن و هیجان انگیز سیاسی به زبان تلوگوی هندی به کارگردانی موهان راجا و تهیه کنندگی رام چاران، آر. بی. چوداری و ان. وی پراساد تحت کمپانی تولید کنیدلا و فیلم های فوق العاده خوب است. بازسازی فیلم مالایایی 2019 لوسیفر، در این فیلم چیرانجیوی در […]

دانلود زیرنویس فیلم Godfather 2022 پدرخوانده هندی یک فیلم اکشن و هیجان انگیز سیاسی به زبان تلوگوی هندی به کارگردانی موهان راجا و تهیه کنندگی رام چاران، آر. بی. چوداری و ان. وی پراساد تحت کمپانی تولید کنیدلا و فیلم های فوق العاده خوب است. بازسازی فیلم مالایایی 2019 لوسیفر، در این فیلم چیرانجیوی در نقش اصلی در کنار سلمان خان، نایانتارا، پوری جاگاناد و ساتیادف کانچارانا بازی می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Godfather 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Godfather 2022 پس از مرگ یک رهبر سیاسی، مردی مرموز وارد تاج و تخت می شود. بازسازی تلوگوی فیلم مالایالام 2019 Lucifer در آوریل 2020 با نقش اصلی Chiranjeevi اعلام شد. سوجیت برای کارگردانی این پروژه امضا شد، او همچنین کار بر روی فیلمنامه اقتباس تلوگو را آغاز کرده بود. سوجیت در سپتامبر 2020 به دلیل تفاوت های خلاقانه از این پروژه انصراف داد. بعداً وی وینااک را جایگزین وی کردند. در دسامبر 2020، موهان راجا به عنوان کارگردان تایید شد و نشان دهنده بازگشت او به سینمای تلوگو پس از 20 سال بود. هانومان جانکشن (2001) اولین و تنها فیلم تلوگوی او تا آن زمان بود.

دانلود زیرنویس فیلم پدرخوانده هندی 2022 این فیلم به طور رسمی در ژانویه 2021 با یک مراسم سنتی پوجا در حیدرآباد اکران شد. این فیلم اولین همکاری چیرانجیوی با آهنگساز تامان اس نیراو شاه به عنوان فیلمبردار امضا شد. این فیلم قرار بود توسط شرکت تولیدی Konidela و Super Good Films تولید شود. عنوان این فیلم به عنوان پدرخوانده در آگوست 2021 رونمایی شد.

در سپتامبر 2021، نایانتارا، بیجو منون و ساتیادف کانچارانا برای امضای فیلم وارد مذاکره شدند. نایانتارا و کانچارانا جدای از فیلم در نوامبر تایید شدند. گانگاوا در این فیلم نقش مادر چیرانجیوی را بازی می کند. کارگردان Puri Jagannadh برای ایفای نقش در این فیلم تایید شد. Divi Vadthya، شرکت کننده فصل 4 تلوگوی Bigg Boss به فیلم ملحق شد، زیرا Chiranjeevi به او قول نقشی در پایان فصل را داده بود.

در آگوست 2021، سلمان خان بازیگر برای ایفای نقش کلیدی در این فیلم نزدیک شد. در ماه نوامبر، تامان تأیید کرد که خان در کنار چیرانجیوی، علاوه بر حضور در یک شماره رقص، بازی خواهد کرد و بدین ترتیب اولین حضور خان در سینمای تلوگو را رقم زد. طبق گزارش ها، خان نقش زاید مسعود را از لوسیفر به تصویر می کشد.

زیرنویس فیلم Godfather 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Godfather 2022 عکاسی اصلی فیلم در 13 اوت 2021 آغاز شد. اولین برنامه فیلم در حیدرآباد انجام شد. برنامه دوم فیلم در سپتامبر 2021 در اوتی آغاز شد.  تیراندازی در اکتبر متوقف شد زیرا چیرانجیوی تحت عمل جراحی روی دست راست خود قرار گرفت که پس از آن 15 روز استراحت در رختخواب داشت. او فیلمبرداری را در نوامبر 2021 در حیدرآباد از سر گرفت.

در ژانویه 2022، آزمایش کووید-19 این بازیگر مثبت شد و بنابراین مجبور شد خود را قرنطینه کند. این کار باعث شد تا چند صحنه مهم که او را درگیر نمی‌کردند و طی آن نایانتارا به تولید ملحق شد. چیرانجیوی پس از بهبودی در فوریه به ست ها پیوست.

زیرنویس فیلم پدرخوانده هندی 2022 سلمان خان فیلمبرداری بخش های خود را در مارس 2022 در یک برنامه یک هفته ای در استودیو ND، کرجات، بمبئی به پایان رساند. خان همچنین برای آهنگی در کنار چیرانجیوی در حیدرآباد و با طراحی رقص پرابهو دیوا فیلمبرداری کرد.

زیرنویس Godfather 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس پدرخوانده هندی 2022 آهنگسازی فیلم و آلبوم موسیقی متن فیلم توسط تامان اس ساخته شده است. حقوق موسیقی توسط سارگما بدست آمده است. اولین تک‌آهنگ با عنوان “Thaar Maar Thakkar Maar” در 15 سپتامبر 2022 منتشر شد.

پدرخوانده قرار است در تاریخ 5 اکتبر 2022 به زبان تلوگو همراه با نسخه دوبله هندی در سینماها اکران شود. این فیلم توسط شرکت تولیدی Konidela به همراه PVR Pictures در هند توزیع می‌شود، در حالی که توزیع خارج از کشور توسط سینماهای ساریگاما از طریق Phars Film انجام می‌شود.

حقوق پخش دیجیتالی فیلم توسط نتفلیکس به دست آمد. از News18 گزارش شده است که به تهیه کنندگان فیلم مبلغ 45 کرور برای ماهواره و حقوق دیجیتال نسخه دوبله هندی این فیلم پیشنهاد شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,