دانلود زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 – بلو سابتايتل

آذر 7, 1401
55 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 زیرنویس فیلم زن در ساحل یک فیلم درام-جنایی آمریکایی محصول سال ۱۹۵۵ به کارگردانی جوزف پیونی با بازی جوآن کرافورد و جف چندلر در داستانی در مورد یک بیوه و معشوقه اش در ساحل است. فیلمنامه رابرت هیل و ریچارد آلن سیمونز بر اساس نمایشنامه «قلب محاصره […]

دانلود زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 زیرنویس فیلم زن در ساحل یک فیلم درام-جنایی آمریکایی محصول سال ۱۹۵۵ به کارگردانی جوزف پیونی با بازی جوآن کرافورد و جف چندلر در داستانی در مورد یک بیوه و معشوقه اش در ساحل است. فیلمنامه رابرت هیل و ریچارد آلن سیمونز بر اساس نمایشنامه «قلب محاصره شده» نوشته رابرت هیل ساخته شده است. این فیلم توسط آلبرت زوگسمیت تهیه شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 فیلمنامه بر اساس نمایشنامه ای ساخته نشده از باب هیل، قلب محاصره شده بود. آلبرت زوگسمیت حقوق بازی را خرید و با باب هیل روی فیلمنامه کار کرد. او سپس پروژه را به یونیورسال که به دنبال وسیله نقلیه برای جوآن کرافورد بود فروخت. استودیو همچنین Zugsmith را برای تهیه کنندگی استخدام کرد و رابطه ای بین او و یونیورسال آغاز شد که چندین سال به طول انجامید.

زیرنویس فیلم Female on the Beach 1955 - بلو سابتايتل

زیرنویس Female on the Beach 1955 یک بررسی در Harrison’s Reports می‌گوید که این فیلم «ترکیبی نسبتاً جالب اما تا حدی درزگیر از سکس، قتل و تعلیق» ارائه می‌کند. باسلی کروتر منتقد فیلم، نقد متفاوتی به فیلم داد و نوشت: «پیشرفت آنها با بی‌هودگی یک فیلمنامه هک‌شده و ساختگی و پرمدعای سبک بازیگری خانم کرافورد دیگر قابل درک نیست.

زیرنویس Female on the Beach 1955 - بلو سابتايتل

در پایان، طرف گناهکار به شکلی مضحک آشکار می‌شود. جان استرلینگ، سیسیل کلاوی و ناتالی شفر بازیکنانی هستند که ممکن است از راه دور به آنها شک کنید.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,