دانلود زیرنویس فیلم Emily 2022 – بلو سابتايتل

آبان 25, 1401
39 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Emily 2022 زیرنویس فیلم امیلی یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ است که توسط فرانسیس اوکانر در اولین کارگردانی خود نوشته و کارگردانی شد. این فیلم زندگی کوتاه امیلی برونته نویسنده انگلیسی را با بازی اما مکی به تصویر می کشد. فیون وایتهد، الیور جکسون کوهن، الکساندرا داولینگ، آملیا گتینگ، آدریان دانبار […]

دانلود زیرنویس فیلم Emily 2022 زیرنویس فیلم امیلی یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ است که توسط فرانسیس اوکانر در اولین کارگردانی خود نوشته و کارگردانی شد. این فیلم زندگی کوتاه امیلی برونته نویسنده انگلیسی را با بازی اما مکی به تصویر می کشد. فیون وایتهد، الیور جکسون کوهن، الکساندرا داولینگ، آملیا گتینگ، آدریان دانبار و جما جونز نیز در نقش‌های مکمل ظاهر می‌شوند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Emily 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Emily 2022 این فیلم زندگی کوتاه امیلی برونته نویسنده انگلیسی را قبل از نوشتن «بلندی های بادگیر» به تصویر می کشد. این فیلم در می 2020 با بازیگران اما مکی در نقش اصلی معرفی شد و جو آلوین، فیون وایتهد و امیلی بیچم به عنوان افرادی در زندگی امیلی انتخاب شدند. فرانسیس اوکانر قرار بود نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. هم آلوین و هم بیچم پروژه را قبل از شروع فیلمبرداری در آوریل 2021 ترک کردند و اولیور جکسون کوهن، الکساندرا داولینگ، آملیا گتینگ، جما جونز و آدریان دانبار به بازیگران پیوستند. فیلمبرداری در یورکشایر در 16 آوریل 2021 آغاز شد و در 26 مه به پایان رسید.

زیرنویس فیلم Emily 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Emily 2022 امیلی اولین نمایش جهانی خود را در ردیف جایزه پلتفرم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2022 در 9 سپتامبر 2022 داشت. در ماه مه 2022، اعلام شد که خیابان بلیکر حق پخش فیلم در ایالات متحده را با سال اکران 2023 به دست آورده است.

دانلود زیرنویس فیلم امیلی 2022 این فیلم پس از نمایش در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲، امتیاز ۱۰۰٪ را در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes دریافت کرد. پیتر بردشاو در نقد خود برای گاردین، فیلم را اینگونه توصیف می‌کند که «با بازی زیبا، فیلمبرداری عاشقانه، تخیل پرشور و گمانه‌زنی». مارک کرمود امیلی را به عنوان یک «افسانه گوتیک تمام عیار» توصیف می‌کند و «اوکانر» را «اوکانر» ستایش می‌کند.

زیرنویس Emily 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم امیلی 2022 جیسون بیلی در نوشتن برای The Playlist گفت: «فرانسیس اوکانر، بازیگر تبدیل شده به کارگردانی، همراه با امیلی، اولین فیلمی را ساخته است که شبیه کار یک استاد کارکشته است.» همچنین از بازی های بازیگران اصلی، با لوویا، ستایش شد. گیارکی در حال نوشتن «مکی به صفحه نمایش فرمان می‌دهد، با اطمینان ما را از حال و هوای تلخ امیلی مراقبت می‌کند» برای هالیوود ریپورتر.

زیرنویس امیلی 2022 این فیلم در جشنواره فیلم بریتانیایی دینارد سه جایزه دریافت کرد: هیچکاک طلایی، جایزه بهترین اجرا برای اما مکی و جایزه تماشاگران.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,