دانلود زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 – بلو سابتايتل
شهریور 25, 1401
145 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 یک فیلم کمدی سیاه آمریکایی به کارگردانی جنیفر کیتین رابینسون است که در نویسندگی فیلم در کنار سلست بالارد مشارکت داشته است. در این فیلم کامیلا مندز، مایا هاوک، ریش شاه، سوفی ترنر و آستین آبرامز ایفای نقش می‌کنند. این طرح از فیلم غریبه ها در قطار اثر آلفرد […]

دانلود زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 یک فیلم کمدی سیاه آمریکایی به کارگردانی جنیفر کیتین رابینسون است که در نویسندگی فیلم در کنار سلست بالارد مشارکت داشته است. در این فیلم کامیلا مندز، مایا هاوک، ریش شاه، سوفی ترنر و آستین آبرامز ایفای نقش می‌کنند. این طرح از فیلم غریبه ها در قطار اثر آلفرد هیچکاک الهام گرفته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 دو دانش‌آموز دبیرستانی، دریا و النور، زندگی‌شان به هم می‌خورد و توسط دبیرستانشان طرد می‌شوند. پس از فاش شدن یک ویدیو از خودش که در ابتدا فقط برای دوست پسرش مکس در نظر گرفته شده بود، دریا احساس شرمندگی می کند. النور زمانی که شایعه ای در مورد نگه داشتن کاریسا و تلاش برای بوسیدن او شروع می شود، تبدیل به یک رانده می شود. دریا و النور با هم دوستی می کنند و توافق می کنند که به دنبال قلدرهای یکدیگر بروند.

زیرنویس فیلم Do Revenge 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Do Revenge 2022 در 14 اکتبر 2020، گزارش شد که نتفلیکس در حال توسعه این فیلم است که نام آن غریبه ها بود. جنیفر کیتین رابینسون یکی از نویسندگان و کارگردانی این فیلم بود و از فیلم غریبه ها در قطار (1951) اثر آلفرد هیچکاک الهام گرفت. در نوامبر 2020، کامیلا مندز و مایا هاوک به عنوان بازیگر گزارش شدند. بازیگران دیگر در اوایل سال 2021 معرفی شدند.

زیرنویس Do Revenge 2022 - بلو سابتايتل

قرار بود عکاسی اصلی در اوایل سال 2021 در لس آنجلس انجام شود. فیلمبرداری در آگوست 2021 به پایان رسید. این فیلم قرار است در 16 سپتامبر 2022 در نتفلیکس اکران شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,