دانلود زیرنویس فیلم Desterro 2020 – بلو سابتايتل

آبان 16, 1401
0 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Desterro 2020 ماریا کلارا اسکوبار اولین فیلم داستانی خود به نام Desterro را در مسابقه ببر جشنواره بین المللی فیلم روتردام (IFFR) ارائه می کند. این داستان که به سه فصل تقسیم شده است، درباره یک زوج جوان برزیلی است: لورا (کارلا کینزو) و اسرائیل (اتو جونیور). اولاً، ما روال آنها، تعاملات […]

دانلود زیرنویس فیلم Desterro 2020 ماریا کلارا اسکوبار اولین فیلم داستانی خود به نام Desterro را در مسابقه ببر جشنواره بین المللی فیلم روتردام (IFFR) ارائه می کند. این داستان که به سه فصل تقسیم شده است، درباره یک زوج جوان برزیلی است: لورا (کارلا کینزو) و اسرائیل (اتو جونیور). اولاً، ما روال آنها، تعاملات سرد و دور، روابط آنها با دیگران – با پسر، خانواده، دوستانشان را مشاهده می کنیم. سپس فیلم به فرآیند بوروکراتیک پس از مرگ ناگهانی لورا در سفری به آرژانتین می پردازد. در نهایت، در فصل سوم، می‌توانیم تکه‌هایی از رمز و راز مرگ لورا را رمزگشایی کنیم و شاهد اتفاقاتی که قبل از آن رخ داده است، باشیم.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Desterro 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Desterro 2020 به نظر می‌رسد اینرسی بر رفتار عاطفی شخصیت‌ها و همچنین موقعیت فضایی آن‌ها، در ترکیب‌بندی‌های اغلب ایستا، حاکم است. در این تصویر از ازدواج بدون عشق بین دو نفر که به نظر می رسد در مسیر زندگی خود در جایی گیر کرده اند، بی عملی قانون است و احساسات به شدت سرکوب شده است: این افراد پیاده های بی حرکت در حالت کناره گیری عاطفی هستند. اما در چیزی که در ابتدا به نظر می رسد تابلویی از بی تفاوتی تعمیم یافته است، اسکوبار به ما نشان می دهد که هنوز فضایی برای آشفتگی درونی وجود دارد، و با تاکید این تعارض را از طریق استراتژی های بصری هذلولی و استعاری، با استفاده از تصاویر و اشیاء برای برجسته کردن احساسات خاص نشان می دهد. او یک خط داستانی دوگانه ایجاد می‌کند که ما را به این زوج نزدیک‌تر می‌کند و به ما نشان می‌دهد که از یک سو چه گفته‌ها و چه کارهایی انجام می‌شود و از سوی دیگر آنچه در واقع فکر و احساس می‌شود.

دانلود زیرنویس فیلم تبعید 2020 فیلم با انتقال نقطه کانونی نقطه گذاری می شود و در نتیجه بین دیدگاه های مختلف متناوب می شود. فصل اول، با عنوان «ما همان هستیم»، دو دیدگاه در حال تغییر در داستان را ارائه می‌کند، در حالی که فصل دوم با ناپدید شدن ناگهانی لورا از صفحه نمایش به دلیل مرگش مشخص می‌شود. این تغییر وحشیانه این فرصت را به ما می دهد تا ارتباط خود را با همتای مرد این دو نفر عمیق تر کنیم. اما در این فضایی که ما با اسرائیل به اشتراک می گذاریم، زمانی برای غم و اندوه وجود ندارد: او ابتدا باید با روند چالش برانگیز بوروکراسی بازگرداندن جسد لورا از آرژانتین به برزیل روبرو شود، که او را به یک سواری کلاستروفوبیک آغشته از صداها و حقایق دیگران می کشاند. حتی پس از آن، در این گذرگاه شلوغ و پر سر و صدا از یک موقعیت دردناک غیرقابل تحمل، بی تفاوتی همچنان حاکم است.

زیرنویس فیلم Desterro 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Desterro 2020 در مقابل، فصل سوم صرفاً نمایشی از لحظات پایانی لورا نیست – از قضا، زمانی است که به نظر می‌رسد زندگی شروع می‌شود. این بخش از فیلم بیشتر از اقدامات خودانگیخته و اظهارات واقعی لورا، این فرصت را به ما می‌دهد تا صدای زنان دیگر را بشنویم: ما به داستان‌های آنها گوش می‌دهیم و راه‌هایی را که می‌خواهند یا نمی‌خواهند تعریف کنند، درک می‌کنیم. تمرکز نهایی اسکوبار در مورد این زنان می‌توانست مقاله‌ای درباره نقش آنها و سختی‌های زیادی باشد که باید با آن‌ها روبرو شوند: لحظه‌ای سست اما همچنان محوری، دیدگاه ما را در مورد آخرین نگرش‌ها و تصمیم‌های لورا به چالش می‌کشد، دقیقاً در لحظه‌ای که می‌توانیم شروع کنیم. برای قضاوت او این فیلم ما را با این واقعیت مواجه می‌کند که همه ما به نوعی در ساختار فعلی جامعه محدود شده‌ایم یا در آن گیر کرده‌ایم، که دقیقاً همان چیزی است که زندگی این زوج را تهدید می‌کند.

زیرنویس Desterro 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم تبعید 2020 صحنه پایانی دو شخصیت اصلی ما را در کنار هم قرار می‌دهد – در مرگ – و به ما نشان می‌دهد، در صحنه‌ای که تقریباً بی‌پایان به نظر می‌رسد، خانه‌ای در حال سوختن در پس‌زمینه: ویرانی که ممکن است به تولد دوباره منجر شود. این می توانست داستانی درباره لورا، درباره اسرائیل، درباره عشق یا درباره زنان باشد، اما در نهایت درباره همه ما به عنوان یک جامعه است: بازتابی در مورد نیاز ما برای فرار از این وضعیت عمومی بی احساس انسانی، برای بازگشت از وضعیت اجتماعی خود. و تبعیدیان شخصی دسترو به ما یادآوری می کند که باید احساسات و کلمات خود را ترکیب کنیم، باید با جامعه مقابله کنیم تا نظم جدیدی ایجاد کنیم – یا شاید به سادگی وجود داشته باشیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,