دانلود زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 – بلو سابتايتل

آبان 8, 1401
18 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 اسکات آبراموویچ اولین کارگردانی خود را با فیلم خنده دار و جذاب زیرنویس فیلم الیزابت عزیز انجام می دهد، با بازی تونی هیل از Arrested Development در نقش مردی روزمره که وقتی سعی می کند با یک همکلاسی قدیمی ارتباط برقرار کند، زندگی اش دچار مشکل می شود. اتفاقاً […]

دانلود زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 اسکات آبراموویچ اولین کارگردانی خود را با فیلم خنده دار و جذاب زیرنویس فیلم الیزابت عزیز انجام می دهد، با بازی تونی هیل از Arrested Development در نقش مردی روزمره که وقتی سعی می کند با یک همکلاسی قدیمی ارتباط برقرار کند، زندگی اش دچار مشکل می شود. اتفاقاً یک ستاره بین المللی مشهور جهانی است – الیزابت بنکس.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 با سید استراو آشنا شوید. او یک مرد معمولی است که زندگی روزمره‌ای دارد، اما وقتی به او مأموریت می‌دهند که یک جلسه کلاسی ترتیب دهد، ناخواسته به یک سلبریتی تبدیل می‌شود – به بدترین شکل ممکن.

زیرنویس فیلم Dear Elizabeth 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dear Elizabeth 2022 تلاش او برای تماس با دوست دانشگاهی الیزابت بنکس در رسانه های اجتماعی به زودی به یک وسواس تبدیل می شود زیرا او نامه پشت نامه برای او می فرستد، اما در واقع چه کسی آنها را می خواند؟

زیرنویس Dear Elizabeth 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس الیزابت عزیز 2022 هر چه سید سخت‌تر تلاش می‌کند ثابت کند که ستاره را می‌شناسد، زندگی او بیشتر از هم می‌پاشد. آیا سید می تواند خود و معنای واقعی دوستی را در این کمدی عجیب و غریب خنده دار و دلگرم کننده دوباره کشف کند؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,