دانلود زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 – بلو سابتايتل

آبان 14, 1401
70 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 با الهام از اتفاقات واقعی داستان کایلا آدامز 16 ساله (کلسی ماوما) که مشاور مدرسه به مادرش، کارن (سینتیا بیلی) توصیه می کند که پس از اخراج از مدرسه، کایلا را برای درمان به یک مرکز درمانی اقامتی جوانان بفرستد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Cruel […]

دانلود زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 با الهام از اتفاقات واقعی داستان کایلا آدامز 16 ساله (کلسی ماوما) که مشاور مدرسه به مادرش، کارن (سینتیا بیلی) توصیه می کند که پس از اخراج از مدرسه، کایلا را برای درمان به یک مرکز درمانی اقامتی جوانان بفرستد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 کایلا در همان روز به مرکز یوتا می رسد که هم اتاقی اش آماندا (مورگان تیلور کمپبل)، یک کهنه سرباز برنامه درمانی که دقیقاً می داند دختران در چه کاری بودند.

زیرنویس فیلم Cruel Instruction 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Cruel Instruction 2022 کارکنان به رهبری خانم کانی (کامرین مانهایم)، از روش‌های سخت‌گیرانه از جمله تغذیه اجباری داروها، مجازات‌های خودسرانه، سلول انفرادی، آزار کلامی و فیزیکی برای نگه داشتن دانش‌آموزان در صف استفاده می‌کنند.

زیرنویس Cruel Instruction 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم آموزش ظالمانه 2022 این دو زن جوان پس از محدود شدن به محدودیت ها و محروم شدن از خطوط حیاتی خود، از جمله هر گونه توانایی برای برقراری ارتباط آزادانه با دنیای بیرون، باید برای زنده ماندن با هم متحد شوند و قبل از اینکه خیلی دیر شود، برای افشای آزار و اذیت مبارزه کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,