دانلود زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
52 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 صلیب آهن یک فیلم جنگی محصول سال ۱۹۷۷ به کارگردانی سام پکینپا است که جیمز کابرن، ماکسیمیلیان شل، جیمز میسون و دیوید وارنر در آن حضور دارند. داستان این فیلم در جبهه شرقی در جنگ جهانی دوم در جریان عملیات شوروی در قفقاز علیه سر پل آلمانی کوبان […]

دانلود زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 صلیب آهن یک فیلم جنگی محصول سال ۱۹۷۷ به کارگردانی سام پکینپا است که جیمز کابرن، ماکسیمیلیان شل، جیمز میسون و دیوید وارنر در آن حضور دارند. داستان این فیلم در جبهه شرقی در جنگ جهانی دوم در جریان عملیات شوروی در قفقاز علیه سر پل آلمانی کوبان در شبه جزیره تامان در اواخر سال 1943 اتفاق می‌افتد. یک افسر نیروی پیاده بدبین و سخت نبرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 سرجوخه رولف اشتاینر یک سرباز کهنه کار ورماخت در جبهه شرقی جنگ جهانی دوم است. طی یک حمله موفقیت آمیز به موقعیت خمپاره دشمن، جوخه شناسایی او یک سرباز پسر روسی را اسیر می کند. با بازگشت دسته به خطوط دوستانه، کاپیتان استرانسکی از راه می رسد تا فرماندهی گردان اشتاینر را بر عهده بگیرد. فرمانده هنگ، سرهنگ برانت، تعجب می کند که چرا استرانسکی از وظایف راحت تر در فرانسه اشغالی درخواست می کند که به سر پل کوبان منتقل شود. استرانسکی با افتخار به برانت و کمک هنگ، کاپیتان کیزل، می گوید که برای انتقال به وظیفه خط مقدم در روسیه درخواست داده است تا بتواند برنده صلیب آهنین شود.

استرانسکی هنگام بازگشت از گشت زنی با اشتاینر ملاقات می کند و دستور شلیک به زندانی را می دهد. اشتاینر امتناع می کند و سرجوخه شنورربارت پسر را مخفی می کند. اشتاینر مدت کوتاهی پس از آن به استرانسکی گزارش می‌دهد، جایی که او از ارتقای درجه یک گروهبان ارشد مطلع می‌شود. پس از جلسه استرانسکی متوجه می‌شود که کمک او، ستوان تریبیگ، یک همجنس‌گرای کمد است که در ارتش آلمان یک جرم اعدام است.

دانلود زیرنویس فیلم صلیب آهن 1977 جوخه تولد رهبر خود، ستوان مایر را جشن می گیرد. اشتاینر جوان روسی را به مواضع جلو می برد تا او را آزاد کند، جایی که به طور تصادفی توسط نیروهای شوروی پیشروی در یک حمله بزرگ کشته می شود. آلمانی ها مجبورند از مواضع خود دفاع کنند. استرانسکی در پناهگاه خود بر ترس غلبه می کند در حالی که میر در یک ضد حمله موفق کشته می شود. اشتاینر مجروح شده و به بیمارستان نظامی فرستاده می شود.

پس از بستری شدن در بیمارستان، که با فلاش بک ها و یک رابط عاشقانه مشخص می شود، به اشتاینر مرخصی در خانه پیشنهاد می شود اما در عوض تصمیم می گیرد به نزد مردانش بازگردد. در آنجا متوجه می شود که استرانسکی برای ضدحمله ای که مایر رهبری کرده بود، نامزد دریافت جایزه صلیب آهنین شده است. جایزه استرانسکی به دو شاهد برای تایید نیاز دارد. او از تریبیگ باج‌گیری می‌کند و تلاش می‌کند تا اشتاینر را متقاعد کند که ادعای خود را با وعده‌های رفتار ترجیحی پس از جنگ تأیید کند. برانت از اشتاینر سؤال می‌کند به این امید که دروغ‌های استرانسکی را افشا کند، اما اشتاینر فقط می‌گوید که از همه افسران، حتی از افسران «روشن‌افکر» مثل برانت و کیزل متنفر است و از او می‌خواهد چند روز در پاسخ او تأمل کند.

زیرنویس فیلم Cross of Iron 1977 - بلو سابتايتل

زیرنویس Cross of Iron 1977 هنگامی که به گردان او دستور عقب نشینی داده می شود، استرانسکی جوخه اشتاینر را مطلع نمی کند. مردان در مسیر بازگشت از طریق قلمرو دشمن، یک گروه کاملاً زن روسی را دستگیر می کنند. در حالی که اشتاینر مشغول است، زول، یکی از اعضای تحقیر شده حزب نازی، یکی از زنان را به انبار می برد تا به او تجاوز کند. اندام تناسلی او را گاز می گیرد و او را می کشد. در همین حال، دیتز جوان که تنها برای نگهبانی بقیه زنان رها شده بود، حواسش پرت شده و کشته می شود. اشتاینر که منزجر شده، زول را با زنان انتقام‌جوی روسی قفل می‌کند و یونیفرم‌های آنها را به عنوان لباس مبدل می‌برد.

همانطور که مردان نزدیک خطوط آلمانی هستند، آنها رادیویی جلوتر می روند تا از آتش دوستانه جلوگیری کنند. استرانسکی به تریبیگ پیشنهاد می کند که اشتاینر و افرادش با روس ها “اشتباه” کنند. تریبیگ به افرادش دستور می دهد که به آلمانی های وارده شلیک کنند. فقط اشتاینر، کروگر و آنسلم زنده می مانند. تریبیگ مسئولیت را انکار می کند، اما اشتاینر او را می کشد و کروگر را رهبر دسته می کند و به او می گوید که مراقب آنسلم باشد. اشتاینر سپس به شکار استرانسکی می رود.

زیرنویس فیلم صلیب آهن 1977 شوروی یک حمله بزرگ را آغاز کرد. برانت به کیزل دستور تخلیه می دهد و به او می گوید که مردانی مانند او برای بازسازی آلمان پس از جنگ مورد نیاز خواهند بود. سپس برانت نیروهای فراری را برای یک ضدحمله گرد هم می آورد.

اشتاینر استرانسکی را پیدا می کند. اما به جای کشتن او، اسلحه ای به دستش می دهد و به او پیشنهاد می کند که «جایی که صلیب های آهنین رشد می کنند» را به او نشان دهد. استرانسکی “چالش” اشتاینر را می پذیرد و آنها با هم به نبرد می روند. فیلم با تلاش استرانسکی پایان می‌یابد که سعی می‌کند بفهمد چگونه MP40 خود را دوباره بارگذاری کند، در حالی که توسط یک سرباز نوجوان روسی که شبیه به سرباز پسر آزاد شده توسط اشتاینر است، به او شلیک می‌شود. وقتی استرانسکی از اشتاینر کمک می خواهد، اشتاینر شروع به خندیدن می کند. خنده او در تیتراژ ادامه می یابد، که دوباره «Hänschen klein» را به تصویر می کشد و به تصاویر سیاه و سفید قربانیان غیرنظامی از جنگ جهانی دوم و درگیری های بعدی ادامه می دهد.

زیرنویس Cross of Iron 1977 - بلو سابتايتل

Cross of Iron محصول مشترک انگلیسی و آلمانی بین EMI Films و ITC Entertainment لندن و Rapid Films GmbH از مونیخ بود. اگرچه ولف سی هارتویگ، تهیه‌کننده آلمان غربی، بودجه 4 میلیون دلاری را تامین کرده بود، اما تنها بخشی از آن با شروع پیش تولید در دسترس بود. این امر باعث تأخیر در مکان شد زیرا خدمات محلی و خدمه فیلم قبل از شروع کار خواستار پرداخت بودند.

زیرنویس فیلم صلیب آهن 1977 تیتراژ فیلمنامه به جولیوس اپستاین، جیمز همیلتون و والتر کلی داده شده است. منبع آنها رمان «گوشت اراده» نوشته ویلی هاینریش در سال 1956 بود، اثری تخیلی که بر اساس داستان واقعی یوهان شووردفگر (1914-2015) ساخته شده بود. NCO واقعی ورماخت یک کهنه سرباز جنگی بسیار لوکس بود که در نبرد قفقاز و کوبان جنگید.

فیلمبرداری که در 29 مارس 1976 آغاز شد، در لوکیشن در تریست ایتالیا و یوگسلاوی فیلمبرداری شد. صحنه هایی در اطراف Obrov در اسلوونی و زاگرب و Savudrija در کرواسی فیلمبرداری شد. طراحی داخلی در استودیو Pinewood در انگلستان تکمیل شد.

این فیلم به‌خاطر داشتن تسلیحات و تجهیزات دقیق تاریخی مانند تانک‌های T-34/85 شوروی (که از زرادخانه ارتش خلق یوگسلاوی به دست آمده است)، PPSh-41 روسی و MG 42 و MP40 آلمانی مورد توجه قرار گرفته است. به گفته ستاره جیمز کوبرن، دولت یوگسلاوی قول داده بود که تمام تجهیزات نظامی برای شروع فیلمبرداری آماده شود، اما کمبود بودجه هارتویگ به این معنی بود که تاخیرهای قابل توجهی زمانی رخ داد که نیمی از تجهیزات درست زمانی که تولید شروع می شد از دست رفت.

اعتیاد به الکل Peckinpah نیز بر برنامه فیلمبرداری تأثیر می گذاشت زیرا او هر روز Slivovitz (Šljivovica) 180 درجه را مصرف می کرد. با این حال، هر دو تا سه هفته یکبار، پکینپا پرخوری می کرد و در نتیجه روزهای تیراندازی را از دست می داد، در حالی که به او اجازه داده شد توانایی های شناختی خود را بازیابد.

زیرنویس صلیب آهن 1977 با توجه به تأخیرهای مختلف تولید، هزینه فیلم بیش از 2 میلیون پوند بود. بدون پول بیشتر، هارتویگ و الکس وینیتسکی، تهیه کننده مشترکش، تلاش کردند تا تولید را در 6 ژوئیه 1976 (روز هشتاد و نهم فیلمبرداری) قبل از فیلمبرداری صحنه پایانی متوقف کنند. انتظار می‌رفت که پایان اولیه سه روز طول بکشد تا در محوطه ریلی متروکه فیلمبرداری شود و تیم‌های جلوه‌های ویژه چندین روز را صرف سیم‌کشی آتش‌سوزی برای فیلمبرداری کرده بودند. با این حال، با هزینه هایی که اکنون 6 میلیون دلار است، دیگر پولی وجود نداشت. کوبرن از این موضوع خیلی آزرده خاطر بود، قبل از اینکه فیلم پکینپا را به عنوان یک پایان بداهه سریع برای فیلم بسازد، هارتویگ و وینیتسکی را از صحنه خارج کردند.

زیرنویس فیلم صلیب آهن 1977 - بلو سابتايتل

فیلم Breakthrough که بیشتر توسط تهیه کنندگان آلمان غربی تامین می شد در سال 1979 اکران شد. این فیلم توسط کارگردان انگلیسی-آمریکایی اندرو مک لاگلن ساخته شد که مانند پکینپا برای فیلم های وسترن شناخته شده بود. تغییرات متعددی در قسمت بعدی اعمال شد. به عنوان مثال، اقدام از روسیه به جبهه غربی منتقل شد و ریچارد برتون به عنوان گروهبان اشتاینر جایگزین کوبرن شد. موفقیت توسط منتقدان، که آن را به دلیل طرح گیج کننده، دیالوگ ضعیف، بازیگران قدیمی و بازیگری نامشخص مورد انتقاد قرار دادند. این فیلم شامل نجات جان یک افسر آمریکایی (رابرت میچام) و توطئه ای برای ترور آدولف هیتلر بود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,