دانلود زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 – بلو سابتايتل

آبان 17, 1401
7 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 کریسمس Country Roads قصد دارد روح تعطیلات پر از عشق و بخشش را به خانه بیاورد. این فیلم در نشویل با پس‌زمینه‌ای از زندگی زیبای روستایی برفی اتفاق می‌افتد، این فیلم با خواننده معروف گاوچران، هریس اندرسون (بیلی چیس) شروع می‌شود که داستان خود را در مورد اینکه […]

دانلود زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 کریسمس Country Roads قصد دارد روح تعطیلات پر از عشق و بخشش را به خانه بیاورد. این فیلم در نشویل با پس‌زمینه‌ای از زندگی زیبای روستایی برفی اتفاق می‌افتد، این فیلم با خواننده معروف گاوچران، هریس اندرسون (بیلی چیس) شروع می‌شود که داستان خود را در مورد اینکه چگونه این کریسمس خاص زندگی او را تغییر داد، روایت می‌کند. برای چندین دهه او شهرت خود را به خانواده اش ترجیح داده است و اکنون دختر بالغش اسکای (لانی مک آلی) که چندین سال است با او صحبت نکرده است، از او رنجش زیادی دارد، به خصوص پس از اینکه مادرش را ترک کرد، ظاهراً به خاطر یکی دیگر از خواننده های معروف.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 وارد رایان (بو یوکلی)، مدیر اجرایی شرکت ضبط هریس شوید، که مسئول گردآوری مجدد این خانواده می شود. پس از اینکه به اسکای پیشنهاد می‌کند که شغل خود را از دست بدهد، در کمال تعجب به او وظیفه می‌دهند که مدیر جاده پدرش باشد. هریس و اسکای فرصتی برای برقراری ارتباط مجدد دارند و او شروع به یافتن لطف برای او می کند، البته نه چندان. بخشش و آشتی تا زمانی که همه آنها کریسمس را با هم سپری کنند امکان پذیر نیست، اما تا زمانی که هریس تمام حقیقت را در مورد اینکه چرا دوری از خانه را انتخاب کرده است فاش کند.

زیرنویس فیلم Country Roads Christmas 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Country Roads Christmas 2022 این فیلم پس از اینکه اسکای بالاخره رایان را همان چیزی که واقعا هست می بیند، دیدارهای شیرین و شانسی برای عشق جدید ارائه می دهد. صدای خوانندگی لنی مک‌آولی به‌ویژه تأثیرگذار است و پایان غافلگیرکننده‌ای که اکنون Skye را روی صحنه آورده است، به همان اندازه دلچسب است.

زیرنویس Country Roads Christmas 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم جاده های کشور کریسمس 2022 برای راهی به سمت «پیدا کردن راه خانه»، همانطور که هریس اندرسون پس از سال‌ها سوءتفاهم و صدمه انجام می‌دهد، کریسمس Country Roads مطمئناً شما را به آنجا خواهد رساند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,