دانلود زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 – بلو سابتايتل

آذر 9, 1401
63 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 زیرنویس فیلم کریسمس پر از لطف یک فیلم رمانتیک-کمدی کریسمس به کارگردانی پدرو آنتونیو پائس است و بازیگرانی چون Gkay، Sérgio Malheiros و Vera Fischer در کنار دیگر بازیگران آن را بازی می‌کند. مدت زمان این فیلم 105 دقیقه است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس […]

دانلود زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 زیرنویس فیلم کریسمس پر از لطف یک فیلم رمانتیک-کمدی کریسمس به کارگردانی پدرو آنتونیو پائس است و بازیگرانی چون Gkay، Sérgio Malheiros و Vera Fischer در کنار دیگر بازیگران آن را بازی می‌کند. مدت زمان این فیلم 105 دقیقه است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 کریسمس پر از لطف آن کابوس فیلمی است که از لحظه شروع تماشای آن شما را خسته می کند. مانند هر رام کام غمگینی، دو شخصیت دارد که کاملاً مخالف یکدیگر هستند و در شرایط بعید به هم می رسند تا عاشق شوند.

گراکا دختر شیدایی شیدایی است که از لحظه معرفی به قدری بیش از حد واکنش نشان می دهد که هر صحنه بعد از آن یک کار طاقت فرسا برای تماشا است. در همین حال، کارلینیوس یک بی حوصله مطلق است که همه چیز درباره زندگی خود و پسر متولد نشده و باردارش را تا 27 سالگی مشخص کرده است.

و چیزی که به آن علاقه دارید دروغ و فریب معمولی سر میز شام است که غیرضروری و بی دلیل به نظر می رسد. اینکه چرا باید به خانواده‌ام به خاطر عدم صداقت شریکم دروغ بگویم، فراتر از من است. کارلینیوس طوری رفتار می کند که انگار او کسی است که به ببلا خیانت کرده است. این خیلی سورئال است، و من منطق آن را درک نمی کنم – پس آیا بهتر است برای پنهان کردن چیزی که بی اهمیت است، دروغ بگوییم؟

دانلود زیرنویس فیلم کریسمس پر از لطف 2022 اما البته در چیزی که هدفمند می خواهد غیرمنطقی باشد به دنبال منطق هستم. در یک نقطه، گراکا هنگام سوار شدن بر هلیکوپتر مانند شامپانزه فریاد می زند، زیرا ترسیده است. با این حال، او از این شخص ناشناس نمی ترسد – هر چه می داند، او می تواند یک قاتل زنجیره ای باشد. هنوز هم عجیب تر است. او از لحظه ای که پا در آن می گذارد شروع به تخریب خانه خانوادگی او می کند و زیر دودکش دراز می کشد و با بابا نوئل صحبت می کند.

زیرنویس فیلم Christmas Full of Grace 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Christmas Full of Grace 2022 این یک زن بالغ است که اجازه دارد به تنهایی سفر کند و طوری رفتار می کند که انگار دائماً در حال مصرف مواد مخدر است و هیچ مهارت اجتماعی ندارد. تلاش‌های کوچک برای انسان‌سازی گراکا مانند تلاش‌های نیمه‌دلانه برای وادار کردن ما به همدردی با او به نظر می‌رسد. او از همان دقیقه اول آنقدر آزاردهنده است که تماشای واکنش بیش از حد او برای بیش از یک دقیقه سخت است.

زیرنویس فیلم کریسمس پر از لطف 2022 داستانی دارد که حتما قبلاً آن را تماشا کرده اید. این یک رشته چیزهای مزخرف است که به هم چسبیده اند، با گراکا که در مورد چیزی یا آن چیزی جیغ می کشد. به نحوی، کارلینهوس بدون اینکه زمانی را با او بگذرانید، عاشق او می‌شود، و شما سر خود را می‌خارید و متعجب می‌شوید که چگونه افراد در این فیلم‌های کریسمس بدون قافیه یا دلیل، عاشق یکدیگر می‌شوند.

زیرنویس Christmas Full of Grace 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس کریسمس پر از لطف 2022 همه ما عاشق یک فیلم خوب برای تعطیلات هستیم، درست است؟ چیزی برای در آغوش گرفتن و احساس تمام احساسات گرم و مبهم. با این حال، این فیلم ها باید منطقی باشند و از یک خط داستانی باورپذیر پیروی کنند. کریسمس پر از لطف، به جای دادن حس های گرم و مبهم، از ابتدا تا انتها یک زباله مطلق است و مطلقاً فاقد هرگونه منطق است. همه چیز خیلی راحت و راحت مرتب می شود و هیچ کس واقعاً روی نامناسب بودن Graca در طول مدت زمان فیلم تمرکز نمی کند. اما، دوباره، کریسمس زمان معجزه و زمانی است که منطق از در خارج می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,