دانلود زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 – بلو سابتايتل

مهر 30, 1401
6 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 عنوان عربی افسانه قدرتمند هیپ هاپ نبیل آیوش، کارگردان فرانسوی-مراکشی، به معنای “صدات را بلند کن” ترجمه می شود، در حالی که در فرانسه، جایی که فیلم برای نخل طلای کن رقابت می کرد، به عنوان Haut et fort شناخته می شود – “بلند و بلند”. با صدای بلند». […]

دانلود زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 عنوان عربی افسانه قدرتمند هیپ هاپ نبیل آیوش، کارگردان فرانسوی-مراکشی، به معنای “صدات را بلند کن” ترجمه می شود، در حالی که در فرانسه، جایی که فیلم برای نخل طلای کن رقابت می کرد، به عنوان Haut et fort شناخته می شود – “بلند و بلند”. با صدای بلند». هر دو نام کاملاً روح پر جنب و جوش این موزیکال خیابانی مهیج را به تصویر می کشند که توسط سازنده آن به عنوان برخاسته از “میل به ساختن فیلمی برای صدا دادن به جوانان” توصیف شده است. در یک سطح، مجموعه‌ای از ترانه‌های سینمایی پرطرفدار است که مضامین موسیقی قوی فیلم‌های متنوعی مانند 8 مایل و مدرسه راک را با قالب‌های کلاس درس الهام‌بخش همه چیز، از تخته سیاه جنگل گرفته تا انجمن شاعران مرده، ترکیب می‌کند. اما بوی شدیدی از سیاست گفتمانی سرزمین و آزادی کن لوچ، آمیخته با شورش قابل دسترس آفساید جعفر پناهی یا موستانگ دنیز گامزه ارگوون وجود دارد – در واقع یک نوشیدنی هولناک.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 انس باسبوسی، خواننده واقعی رپ که معلم شده است، به عنوان معلم جدید در یک مرکز هنری در منطقه سیدی مومن کازابلانکا، منطقه ای که هنوز توسط شبح دامن زدن به تروریسم آلوده است، همه چیز را نزدیک خانه نگه می دارد. در روز اول، انس جسورانه دیوار کلاسش را با اسپری رنگ می‌کند، اما به او گفته می‌شود که کلاس درس او نیست – کلاسی است، کلاسی که دیگران از آن استفاده می‌کنند که لزوماً قدردان حال و هوای آزاد سرکش او نیستند. تنش‌ها زمانی افزایش می‌یابد که آناس با کلاس خود ملاقات می‌کند، با بازی افرادی که برای اولین بار در فیلم Les Étoiles de Sidi Moumen (مرکزی فرهنگی با مشارکت آیوش تأسیس شده‌اند)، که زندگی واقعی آن‌ها الهام‌بخش شخصیت‌های تخیلی آنها روی صفحه نمایش هستند، دیده می‌شوند. در حالی که هر دانش آموز برای نشان دادن کارهایی که می تواند انجام دهد به معلم جدید وارد زمین می شود، تلاش های آنها را نادیده می گیرد و آنها را متهم می کند که از صدای واقعی خود استفاده نمی کنند و برای لاف زدن در مورد زندگی ای که شباهت کمی به زندگی خود دارد، یک نفر را به اشک تبدیل می کند. .

زیرنویس فیلم کازابلانکا بیتس 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کازابلانکا بیتس 2021 از همان ابتدا کاملاً مشخص است که این به کجا می‌رود، و هیچ کس نباید شک داشته باشد که سخنان تند انس صرفاً یک تحریک آموزشی است، یک زنگ بیدارباش برای جوانانی است که او پتانسیل واقعی را در آنها بیان می‌کند. مطمئناً، آنها به زودی شروع به افزایش می‌کنند، نه بیشتر از زنان جوانی که قافیه‌هایشان داستان‌های پنهانی را روایت می‌کند، که منجر به طغیان نیروی فمینیستی می‌شود که همکلاسی غیورش به نام «امام» را خشمگین می‌کند. در همین حال، زندگی خارج از مدرسه شروع به نفوذ به کلاس می کند، و والدین خشمگین فرزندان خود را از حضور در مدرسه منع می کنند، که منجر به نبردهای اخلاقی بین انس و مافوق خفه تر او می شود. حتی یک رویارویی به سبک داستان وست ساید با اقتدار سرکوبگر وجود دارد.

زیرنویس فیلم Casablanca Beats 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Casablanca Beats 2021 فیلم آیوش که بیش از 15 ماه فیلمبرداری شد و به پروژه امکان رشد ارگانیک را داد، علیرغم استقبال از کلیشه‌های کلیشه‌ای دراماتیک، اصالت سختی را حفظ کرده است. مانند علی و آوا اثر کلیو بارنارد، این داستان سر به فلک کشیده ترسی از پذیرش عناصر جادویی موزیکال ندارد. بله، فیلمبرداری به سبک واقعی ویرجینی سوردژ و آمینه مسادی «توهم یک مستند» را ایجاد می‌کند (در قسمت‌هایی از فیلم «Etre et Avoir» نیکلاس فیلیبر وجود دارد)، و ما را متقاعد می‌کند که آنچه روی صفحه می‌بینیم «واقعی» است. اما رقص پرمغز خالد بنغرب، کنش را بالاتر از هر روز ارتقا می‌دهد، و تلفیقی از شعر و رقص را ایجاد می‌کند که گاهی مرا به یاد درام توهم‌زای زندان عاج فیلیپ لاکوت می‌اندازد – فیلمی بسیار متفاوت، شاید، اما فیلمی که به طور مشابه عناصر را با هم ترکیب می‌کند. اثر مستند و فانتزی تا هیجان انگیز.

زیرنویس Casablanca Beats 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس کازابلانکا بیتس 2021 با موسیقی اصلی مایک و فابین کورتزر و صحنه‌های اجرایی که بازیگران را از کلاس درس به استودیوی ضبط، صحنه و فراتر از آن می‌برد، ضربان کازابلانکا (که مانند فیلم‌های قبلی آیوش، مکتوب، علی زاوا: شاهزاده خیابان‌ها، اسب‌های خداست. و رازیا، ورودی مراکش برای جوایز اسکار بود) انرژی عفونی دارد که ما را به دنیای همیشه در حال تغییر شخصیت هایش می کشاند. مهمتر از همه، این کار را به شیوه ای فریبنده و قابل دسترس انجام می دهد و به صداهای جوانی که آیوش مشتاقانه معتقد است نیروی مثبتی در زمان های پر دردسر هستند، سکویی می دهد و “نشانه ای از تغییر جهان را ارائه می دهد”. بر اساس این شواهد، سخت است که مخالفت کنیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,