دانلود زیرنویس فیلم Buffoon 2022 – بلو سابتايتل

مهر 23, 1401
49 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Buffoon 2022 بوفون یک فیلم اکشن جنایی به زبان تامیل هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی آشوک ویراپان در اولین کارگردانی خود است. وایبهاو ردی، آناگه، آدوکلام نارن در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم ترانه‌هایی دارد و موسیقی متن آن توسط سانتوش نارایانان ساخته شده است، فیلمبرداری توسط دینش […]

دانلود زیرنویس فیلم Buffoon 2022 بوفون یک فیلم اکشن جنایی به زبان تامیل هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی آشوک ویراپان در اولین کارگردانی خود است. وایبهاو ردی، آناگه، آدوکلام نارن در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم ترانه‌هایی دارد و موسیقی متن آن توسط سانتوش نارایانان ساخته شده است، فیلمبرداری توسط دینش پوروشوتامان و تدوین توسط وتر کریشنان انجام شده است. این فیلم توسط Karthik Subbaraj، Kaarthekeyen Santhanam، Sudhan Sundaram و Jayaram در زیر پرچم تولید او از Stone Bench Films و Passion Studios تولید می شود. این فیلم در 23 سپتامبر 2022 در سینما اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Buffoon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Buffoon 2022 آهنگسازی و آلبوم موسیقی متن فیلم توسط سانتوش نارایانان ساخته شده است. حقوق موسیقی توسط Maajja به دست آمد. این فیلم قرار است در تاریخ 23 سپتامبر 2022 در سینماها اکران شود. تیزر این فیلم در 14 مارس 2022 منتشر شد. تریلر این فیلم در 14 سپتامبر 2022 منتشر شد. حقوق پخش فیلم در تامیل نادو توسط B. Sakthivelan تحت پرچم کارخانه فیلم Sakthi به دست آمد.

حقوق پخش پس از نمایش فیلم توسط نتفلیکس تعلق می گیرد. این فیلم به صورت دیجیتالی در 14 اکتبر در نتفلیکس پخش خواهد شد.

زیرنویس فیلم Buffoon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس  Buffoon 2022 پس از بررسی فیلم، 3 ستاره از 5 ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت که “سانتوش نارایانان با موسیقی خود به ماهیت پرتنش صحنه ها می افزاید”. آویناش راویچندران از سینما اکسپرس که پس از بررسی فیلم 2.5 ستاره از 5 ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت: «اگرچه بوفون قطعاً قلب و پتانسیل بیشتری دارد، اما تنها زمانی می‌تواند کاری انجام دهد که مجبور باشد با اجرای نادرست مبارزه کند. بیشتر گرفتار نوشته‌های بی‌پروا».

زیرنویس فیلم بوفون 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم بوفون 2022 بهارات ویجایاکومار از Moviecrow به این فیلم 2.75 از 5 امتیاز داد و اظهار داشت که “در حال حاضر، بوفون فیلمی است که همچنان قابل تماشا است.” به داستان خود با یک اوج قانع کننده. Behindwoods به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “با قهرمانی های سانتوش نارایانان، بوفون یک فیلم جنایی و جنایی قابل تماشا است.” 5 و بیان کرد که “در کل، بوفون یک درام متقاعد کننده است که عناصر جنایی و هیجان انگیز را در خود دارد.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,